Dragon Age: Inkwizycja - O grze

Dragon Age: Inkwizycja - O grze

Poprowadź inkwizycję

Wytrop agentów chaosu

Wyrusz w podróż 

W Dragon Age: Inkwizycja zbadasz ogromny świat fantasy stojący u progu katastrofy. Oto RPG nowej generacji, w którym twoje wybory kierują twoimi doświadczeniami i kształtują je. W tym nadchodzącym tytule od BioWare, twórców Mass Effect i Dragon Age: Początek, pozostawisz swój ślad w wielkim, otwartym świecie, którego motorem jest fabuła, wypełnionym złożonymi postaciami, wymagającymi walkami i trudnymi decyzjami.

Pewne katastrofalne wydarzenie zatopiło całe Thedas w wojennej zawierusze. Smoki zaciemniają niebo, rzucając cień strachu na niegdyś spokojne królestwo. Magowie wdali się w otwartą wojnę przeciw uciskającym ich Templariuszom. Narody powstają przeciwko sobie nawzajem. To na ciebie spada obowiązek przywrócenia pokoju, gdy prowadząc Inkwizycję tropił będziesz agentów chaosu - a twoje decyzje zmienią Dragon Age na zawsze.

Premiera tej najnowszej gry planowana jest na jesień 2014 r.

Platformy: Xbox 360, XBox One, PS3, PS4, PC

Opis gry Dragon Age: Inkwizycja ze strony Frostbite.com

BioWare używa silnika Frostbite aby powołać Dragon Age: Inkwizycja do życia! Zespół w pełni wykorzystuje paletę możliwości Frostbite aby tworzyć wspaniałe efekty wizualne i wciągającą rozgrywkę, wymaganą przez tę epicką grę RPG. Od żaru i portali po smoki i krasnoludy, fantastyczne stworzenia i nieziemskie krajobrazy świata Dragon Age prezentują elastyczność silnika Frostbite.

Utalentowany i pełen pasji zespół BioWare stworzył na targi E3 spektakularny zwiastun renderowany w czasie rzeczywistym.

BioWare znacząco przyczyniło się także do rozwoju nowych funkcji silnika Frostbite, zwiększając moc i interaktywność aby zaspokoić potrzeby głębokiej i wciągającej opowieści i rozgrywki wymaganej przez Dragon Age: Inkwizycja. Jest to wspaniała wiadomość dla graczy, gdyż z tych potężnych, nowych funkcji dodanych przez BioWare skorzystają wszystkie z tych wielu gier wydawanych na całym świecie przez EA, które używają silnika Frostbite. 


Drukuj