Dragon Age: Początek - Polowanie na Czarownicę

Dragon Age: Początek - DLC - Polowanie na Czarownicę

Polowanie na Czarownicę

Arcydemon został zabity, a Mroczne Pomioty pokonane przez samotnych, bohaterskich Szarych Strażników. Królestwo raduje się ze zwycięstwa, ale jedno pytanie pozostaje: Co się stało z Morrigan? Czarodziejka dołączyła do Strażników, ale jej prawdziwy cel nie został ujawniony, aż do ostatniego dnia przed bitwą. Zniknęła w cieniu. Pogłoski mówią, iż przeszła ona przez góry w Orlais - na drodze można było znaleźć jej ślady.

Już prawie rok minął od śmierci Arcydemona, a wśród Szarych Strażników krążą pogłoski, jakoby Morrigan znów powróciła do Fereldenu - zauważono ją podobno w okolicach Południowej Dziczy. Czy to naprawdę ona? Jeśli tak, to co ją tu sprowadziło i jaki sekret ze sobą przyniosła? Szarzy Strażnicy udali się do lasu, aby raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości.

"Nie próbuj mnie odszukać" - tak brzmiały ostatnie słowa Morrigan, nim opuściła bohaterskiego Szarego Strażnika i jego towarzyszy zaraz po ostatecznym triumfie nad Arcydemonem. Jej zamiary oraz miejsce pobytu pozostawały tajemnicą... aż do teraz. Niezależnie od tego, czy szukasz odpowiedzi, zemsty, czy też pojednania ze swą dawną miłością, możesz odnaleźć znacznie więcej, niż się spodziewałeś.

* Staw czoła Morrigan w dramatycznym zwieńczeniu historii Dragon Age: Początek.

* Ukończ dodatek i zdobądź potężny przedmiot, a następnie wykorzystaj go w DA: Początek i DA: Przebudzenie.

*Rozegraj przygodę postacią stworzoną w Początku lub Przebudzeniu, bądź stwórz zupełnie nowego, potężnego bohatera!


Drukuj