Dragon Age: Inkwizycja – Edycja Gry Roku

Twórcy zapowiedzieli wydanie zbiorcze Dragon Age: Inkwizycja czyli Edycję Gry Roku. Nowa edycja zostanie wydana już 6 października.

 

Doba ma tylko 24 godziny i nie sposób zagrać we wszystko, na co miałoby się ochotę. Znamy ten ból. Mamy jednak dla was świetne wieści: jeśli zwlekaliście z rozpoczęciem przygody w Dragon Age: Inkwizycja, już 6 października będziecie mogli zaopatrzyć się w Edycję Gry Roku, dostępną na PC, PlayStation 4 i Xbox One!

Co jest takiego wyjątkowego w Edycji Gry Roku? Cieszymy się, że spytaliście! Oto dziesięć powodów, dla których to właśnie Edycja Gry Roku pozwoli wam wycisnąć z Dragon Age: Inkwizycja maksimum zabawy:

1. Ponad 130 nagród dla najlepszej gry roku – recenzenci i gracze są zgodni, że Dragon Age: Inkwizycja to przygoda, której nie można przegapić!

2. Wszystkie dodatki – w skład tej edycji wchodzą wszystkie rozszerzenia fabularne: Szczęki Hakkona, Zstąpienie oraz Intruz.

3. Więcej opcji personalizacji – otrzymacie też wszystkie oficjalne pakiety dodatkowe: Awarskie łupy, Łupy Qunari oraz ulepszenia z Edycji Specjalnej. Zawierają one specjalne wyposażenie, legendarną broń, rozmaite wierzchowce oraz unikatowe elementy wystroju waszej bazy.

4. Stwórz swojego Inkwizytora – kim zostaniesz? Puść wodze wyobraźni i przy pomocy rozbudowanych narzędzi do tworzenia postaci stwórz w Dragon Age: Inkwizycja swojego Inkwizytora.

5. Poprowadź Inkwizycję – zwerbuj legendarnych wojowników i poprowadź ich przeciw starożytnemu złu, którego celem jest zniszczenie świata.

6. Eksploruj rozległy świat – kontynent Thedas jest przeogromny! Przemierzaj gęste lasy, smagane wiatrem wybrzeża, spalone słońcem pustynie, budzące grozę bagna i nie tylko.

7. Twoje wybory mają znaczenie – tylko od ciebie zależy, kto zostanie twoim sojusznikiem, a kto wrogiem. Jako Inkwizytor co rusz będziesz podejmować decyzje, które wpłyną na otaczający cię świat.

8. Ktoś wspominał o smokach? – czy podołasz drapieżnikom alfa kontynentu Thedas? Jeśli ci się uda, zdobyte łupy wspomogą Inkwizycję. Jeśli zawiedziesz, zamienisz się w pieczyste.

9. Twórz unikatowe przedmioty – gromadź cenne surowce i schematy rzemieślnicze, a następnie twórz przy ich pomocy potężne uzbrojenie i pancerze. Swoim przedmiotom możesz nadawać nazwy, więc jeśli zechcesz dwuręcznego kolczastego kafara z premią +30 przeciw demonom nazwać „Fifi”, to nie ma sprawy!

10. Walcz razem z przyjaciółmi – wejdź do sieci i dołącz do czteroosobowej drużyny w trybie wieloosobowym. Wybierz miejsce i przeciwnika, a następnie zdobywaj łupy i punkty doświadczenia, ze swoich agentów czyniąc siłę, z którą należy się liczyć.

Dragon Age: Inkwizycja – Edycja Gry Roku ukaże się 6 października 2015 na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

 


Drukuj