Dragon Age: Inkwizycja trafia do The Vault

Od dzisiaj abonenci EA Access mogą prowadzić swoją Inkwizycję do zwycięstwa!

 

Dragon Age™: Inkwizycja jest już dostępna w The Vault dla wszystkich abonentów!

Superprodukcja RPG studia BioWare – wyróżniona ponad setką nagród dla najlepszej gry roku – to już 13. tytuł, który trafia do The Vault, nieustannie powiększającej się kolekcji gier EA na Xbox One, w które abonenci mogą grać do woli.

Przerażający kataklizm pchnął krainę Thedas w objęcia chaosu. Po niebie krążą smoki, rzucając cień na spokojną niegdyś krainę. Magowie przystąpili do otwartej wojny przeciwko despotycznym templariuszom. Walczyć ze sobą zaczęły całe narody. Twoim zadaniem jest poprowadzenie Inkwizycji, przywrócenie porządku i powstrzymanie sprawców zamętu. Najnowsza przygodowa gra akcji studia BioWare to historia opowiedziana z niespotykanym rozmachem, tocząca się w ogromnym, nieustannie zmieniającym się świecie. Penetruj ukryte jaskinie, walcz z budzącymi grozę potworami i podejmuj decyzje, które odmienią losy całego kontynentu.

Poza The Vault na abonentów EA Access czekają również inne korzyści. Dołącz do usługi i przez ograniczony czas graj przed premierą w nadchodzące tytuły EA. Abonenci otrzymują także 10-procentową zniżkę na wszystkie produkty EA dostępne na Xbox One w wersji cyfrowej, w tym pełne gry, zamówienia przedsprzedażowe, dodatki i całą resztę.


Drukuj