Dragon Age Keep - Wydrukuj swój Arras

Czy chcieliście historię z Dragon Age na ścianie? Jeśli tak, to od dzisiaj macie taką możliwość. Deweloperzy odpowiedzialni za Keep, przygotowali nową opcję - Druk Arrasu.

Jeśli kiedykolwiek parzyliście na grafiki z Dragon Age Keep i myśleliście, "kurde, to by fajnie wyglądało na mojej ścianie" to macie szczęście! Razem z CanvasPop dajemy wam wysokiej jakości, spersonalizowane wydruki waszych ulubionych kafelków i arrasów z Keep.

Jeśli jesteście użytkownikami Keep, będziecie mieli opcję wydruku własnego arrasu. Nie jesteś użytkownikiem? To też spoko.

Jak to działa:

Wydrukuj arras na podstawie wybranego stanu świata w Keep lub spersonalizuj wygląd wydruku CanvasPop tak jak lubisz.

Wydrukuj własny Arras

Jeśli chcielibyście wydruk na podstawie waszego prywatnego stanu świata Dragon Age, odwiedźcie Keep, załadujcie lub stwórzcie pożądany stan świata i kliknijcie przycisk "drukuj" w prawym górnym rogu. Gdy już wybraliście arras, możecie go spersonalizować zmieniając wybrane obrazki.

Spersonalizuj wydruk

Jeśli wolelibyście spersonalizowany układ grafik z Keep, odwiedźcie sekcję Dragon Age na stronie CanvasPop, aby zaprojektować go od nowa — lub przewińcie do góry i wybierzcie inny układ jeśli już wybraliście wydruk arrasu.

Po dokonaniu zakupu, wasza spersonalizowana grafika z Keep będzie momentalnie w drodze do was. Dokładniejsze instrukcje na temat wydruku arrasów, znajdziecie w tutorialu.

Odwiedźcie Keep, aby już dziś wydrukować arras lub stworzyć spersonalizowany collage!

Drukuj