Milcząca Siostra w Trybie Wieloosobowy

Lista grywalnych postaci w trybie wieloosobowym Dragon Age: Inkwizycja znów się wydłuża, bo do walki dołącza Pala, Milcząca Siostra.

 

W ostatniej aktualizacji trybu wieloosobowego Dragon Age: Inkwizycja gracze otrzymali dostęp do trzech nowych, ekscytujących postaci: awarskiego wojownika Amunda, pirackiej Królowej Wschodnich Mórz Izabeli oraz ekstrawaganckiego muzykalnego maga CYTERA! Dziś mamy zaszczyt ogłosić, że dołącza do nich Milcząca Siostra Pala.

Choć Milczące Siostry składają śluby, zobowiązując się nigdy nie wydać z siebie głosu, ich czyny na polu walki mówią wiele. Dla Sióstr nie istnieje pojęcie przegranej w boju, dlatego zawsze walczą do śmierci. Pala, dzięki swej sile i determinacji, może być cenną sojuszniczką Inkwizycji. Spotkaliśmy się z projektantem Lukiem Barrettem, aby dowiedzieć się więcej o tej potężnej wojowniczce.

"Nadaliśmy Pali przydomek „milcząca demolka”, bo rozgrywka tą postacią polega na użyciu Szarżującego Byka, by dostać się w samo centrum wydarzeń i siać zniszczenie wśród wrogów. Każdy cios wzmacnia gardę Pali, a do tego posiada ona zdolności rażące wielu wrogów jednocześnie, tak więc sytuacja, gdy jest otoczona, działa na jej korzyść."

"Jej silną stroną jest z pewnością odporność na polu walki, ale zwiększa też potencjał ofensywny twojej drużyny. Starcie zacznij od Noży do Rzucania, aby zredukować pancerz celu. Pamiętaj, że każdy cios otrzymany przez Palę wzmacnia jej gardę, a ta może uratować ci życie."

"Pod koniec walki, gdy zostanie już niewielu wrogów, likwiduj ich pojedynczo przy pomocy Śmiertelnego Boju. Aby zademonstrować w walce całą furię Milczącej Siostry, warto korzystać z umiejętności należących do obu drzewek."

Uwaga:aby Milcząca Siostra pojawiła się w grze, należy zainstalować najnowszą aktualizację dostępną na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Pamiętaj, aby to zrobić przed uruchomieniem trybu wieloosobowego.


Drukuj