Nowa funkcja w Dragon Age Keep

W Dragon Age Keep pojawiła się całkiem nowa funkcja, która jak mówią sami twórcy, jest łatwą drogą do odkrywania i poznawania wydarzeń z przeszłości Wieku Smoka. Funkcja, o której mowa to Historia Świata. Możecie również uzyskać dostęp do sekcji Historia Świata.

Zalogujcie się do Keep (pierwszy raz należy się wylogować, jeśli jesteście zalogowani), otwierając menu po lewej stronie i wybierając: "Historia Świata".

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Wiem, że w Thedas wydarzyło się wiele rzeczy. Zatem gdzie podziała się reszta wydarzeń?

Sekcja: Historia Świata, będzie rozbudowywana w przyszłości. Pojawi się więcej wydarzeń, a lokacje i postaci będą dopracowane. W tej chwili wydarzenia, które zostały zawarte w tej funkcji są dobrym punktem wyjściowym dla wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej o uniwersum Dragon Age.

Co z Dragon Age: Inkwizycja?

Ta funkcja śledzi historię Thedas i zdarzenia z Inkwizycji, szczególnie te, które miały miejsce niedawno. Są świeże w umysłach każdego z nas.

Dlaczego kilka wydarzeń znajduje się w niewłaściwym miejscu?

To tylko tymczasowe i zostanie usunięte w przyszłości, gdy funkcja zostanie rozwinięta. Do tej pory uważaliśmy, że te wydarzenia były na tyle ważne, aby umieścić je w sekcji - ale nie stworzyliśmy jeszcze ich lokacji.

Drukuj