Pieśni Świętej Rady dostępne za darmo!

Studio BioWare przygotowało dla Was prezent - Pieśni Świętej Rady. Jeśli kiedykolwiek graliście w dodatek Intruz, to na pewno je słyszeliście. Na ulicach przy  Zimowym Pałacu. Jest jednak mały haczyk. Oferta jest ważna tylko przez pewien czas. Później pieśni przestaną być darmowe.

 

Zawieście dekoracje i przygotujcie się na ucztę z mlekiem i ciasteczkami w roli głównej, bo oto nadchodzą Święta! Z tej okazji pod choinką umieściliśmy dla was mały prezent.

Zanim zawiesimy skarpety na kominku i zapadniemy w długą zimową drzemkę, chcieliśmy życzyć wam wesołych świąt. Za nami niesamowity rok i ogromnie się cieszymy, że zechcieliście wyruszyć w tę podróż razem z nami.

Nadchodzący okres świąteczny jest szczególnie ekscytujący, bo nasi przyjaciele z Dark Horse Comics wydali właśnie komiks „Dragon Age: Magekiller #1”, którego autorem jest Greg Rucka. Na jego stronach czytelnicy będą mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć Minratus, stolicę Imperium Tevinter. Jeśli czekaliście na kolejną porcję informacji o uniwersum Dragon Age, ta nowa przygoda w świecie Thedas powinna wasze apetyty zaspokoić.

Z okazji premiery komiksu przygotowaliśmy dla was specjalny świąteczny prezent. Tylko przez pewien czas możecie pobrać na swój komputer Pieśni Świętej Rady – z naszymi podziękowaniami. W skład kolekcji wchodzi pięć nowych pieśni śpiewanych przez bardkę w dodatku Dragon Age: Inkwizycja – Intruz:

  • Fall of the Magister
  • Scout Lace Harding
  • Inquisitor
  • The Followers
  • The Slightest Ones

(Muzyka: Raney Shockne oraz Elizaveta i Nick Stoubis).

Pobierz teraz

Pieśni dostępne są w języku angielskim.

Nie przegapcie okazji – oferta jest ważna tylko do 31 grudnia 2015! Po tym terminie pieśni będzie można kupić za pośrednictwem wielu popularnych platform dystrybucji cyfrowej. Jeszcze raz dziękujemy wam za to, że jesteście częścią społeczności Dragon Age i życzymy fantastycznych świąt!

 


Drukuj