Smocze akcesoria

Najnowsza aktualizacja gry Dragon Age: Inkwizycja zawiera nowe elementy wystroju Podniebnej Twierdzy zwane smoczymi akcesoriami. Opowiemy wam o nich!

SMOKI! Zapuść się wystarczająco daleko w odludne zakątki Thedas, a z pewnością natkniesz się na drapieżniki alfa świata Dragon Age: Inkwizycja. Są wielkie i są złe – na oddech Stwórcy, pojawiają się nawet w tytule naszej gry – a teraz jeszcze zawitają do samej Podniebnej Twierdzy! Dodaliśmy zupełnie nowy zestaw smoczych akcesoriów do modyfikacji wystroju Podniebnej Twierdzy, ale dostęp do niego uzyskają tylko najdzielniejsi wojownicy.

Jak możesz zdobyć ten zestaw nowych przedmiotów dla swojej Inkwizycji? Zagraj w trybie wieloosobowym na mapie „Fereldeński zamek” i pokonaj jednego z trzech smoków. Wiemy, łatwo powiedzieć! Możesz tego dokonać z innymi agentami u boku lub w pojedynkę – wybór należy do ciebie. Gdy smok padnie martwy, otrzymasz wspomniany zestaw akcesoriów do wykorzystania w kampanii jednoosobowej.

W skład smoczego zestawu wchodzą smocze jaja, smocze czaszki, statua wiwerny i wiele więcej. Dzięki nim Podniebna Twierdza jeszcze bardziej zachwyci twych sojuszników i przerazi wrogów. Aby skorzystać z tych przedmiotów, po odblokowaniu wybierz je po prostu z menu dostosowania Podniebnej Twierdzy. Pamiętaj – aby uzyskać do nich dostęp, musisz najpierw zabić smoka w trybie wieloosobowym. Następnie zamknij grę, a po ponownym jej uruchomieniu i połączeniu z serwerami Dragon Age, akcesoria będą do twojej dyspozycji!

Drukuj