Dragon Age: Początek - Świąteczne Psikusy

W całym Thedas, wielkie święto Satinalia upływa pod znakiem uczt oraz dzikich zabaw. Na jeden dzień przywódcą mianowany zostaje miejski głupek, a zakochani, przyjaciele oraz towarzysze podróży obdarowują się podarunkami i płatają sobie wzajemnie figle.

Dzięki tradycyjnym dla Dnia Uczty podarunkom oraz psikusom, którymi dzielić możesz się ze swoimi towarzyszami, masz możliwość zauroczenia ich, bądź zniechęcenia do swojej osoby.

Dragon Age: Początek

Zestawy podarunków oraz psikusów dostępne są w sprzedaży osobno i w zestawach.

W zawartości do pobrania pojawiły się 3 nowe DLC prezenty dla drużyny, ale nie są to zwykłe przedmioty, które umilą czas naszym towarzyszom. Prezenty te to psikusy denerwujące naszych ludzi :) Są też prezenty, które naprawią nasze stosunki.

Podarunki oraz Psikusy związane z Dniem Uczty dostępne są dla następujących towarzyszy: Alistaira, Leliany, Morrigan, Shale,Wynne, Psa, Loghaina, Oghrena, Stena, Zevrana

Świąteczne Psikusy: Cena: 160 Punktów BioWare, 160 MS Points, za darmo na PSN

Zestaw najśmieszniejszych psikusów, dzięki którym możesz zrazić do siebie swoich towarzyszy. Niektóre z nich mają dodatkowe, specjalnie zastosowania. Do nabycia w sklepie Bodahna przez cały rok.

Zawiera:

  • Dziesięć unikalnych psikusów, które Twoi towarzysze podróży znienawidzą z całego serca. Każdy z nich dedykowany jest konkretnemu towarzyszowi.
  • Dwa rodzaje podarunków, które pomogą Ci w przeprosinach.


Przykładowy psikus:

  • Kołnierz elżbietański - Podaruj go Psu, by zranić jego uczucia.
  • Dodatkowa funkcjonalność: Pies może nosić go jako obrożę.


Świąteczne Podarunki: Cena: 160 Punktów BioWare, 160 MS Points, za darmo na PSN

Zestaw najśmieszniejszych podarunków, dzięki którym możesz ocieplić swoje stosunki z towarzyszami. Niektóre z nich mają dodatkowe, specjalnie zastosowania. Do nabycia w sklepie Bodahna przez cały rok.

Zawiera:

  • Dziesięć podarunków, które Twoi towarzysze z pewnością pokochają. Każdy z nich dedykowany jest konkretnemu towarzyszowi.
  • Dwa rodzaje ohydnych podarunków, które dadzą Twoim towarzyszom do zrozumienia, że nie byłeś poważny.


Podwójna Świąteczna Paczka: Cena: 240 Punktów BioWare, 240 MS Points, za darmo na PSN

Zestaw zawierający wszystkie Psikusy oraz Podarunki.

Zawiera:

  • Wszystkie Podarunki i Psikusy.


Gdzie ich szukać?

Podarunki i Psikusy dostępne są w sklepie Bodahna .


Drukuj