Dragon Age: Początek - Wielki Hit!

Dzisiaj, mamy dla Was klika ciekawostek. Pierwsza to to, że gra Dragon Age Początek sprzedała się dotąd na całym świecie w liczbie ponad 3,2 miliona egzemplarzy. Produkcja ta została określona jako "RPG Roku" przez media takie, jak Game Informer, G4, SpikeTV, AOL.com i PC Gamer oraz okrzyknięta przez redakcję gazety New York Times mianem przypuszczalnie najlepszej gry w historii...


Dragon Age Początek zdobył ponad 30 branżowych wyróżnień i średnią ocenę w recenzjach sięgającą 91. Dzięki temu gra stała się szóstym z rzędu bestsellerem, stworzonym przez studio BioWare, po takich tytułach jak Baldur's Gate, Neverwinter Nights, Star Wars: Knights of the Old Republic, Jade Empire oraz Mass Effect. 

Gratulujemy!

Dragon Age: Początek

Drugą wiadomością są informacje związane z nowym dodatkiem Dragon Age: Awakening. Rozszerzenie pojawi się już 16 marca. Dzięki niemu gracze, będą mieli okazję odwiedzić krainę o nazwie Amarant oraz przeżyć w niej epicką przygodę, co ostatecznie doprowadzi do odkrycia tajemnic mrocznych pomiotów. W trakcie wędrówki nie zabraknie konfrontacji z potężnymi przeciwnikami. Wśród nich znajdzie się m.in. nowy gatunek mrocznych pomiotów oraz Piekielny Golem i Widmowy Smok. Przebudzenie wprowadzi także możliwość zmiany dotychczasowych atrybutów prowadzonych postaci, co może być interesujące.


Drukuj