Golemy z Amgarraku - opis i trailer

Przygotowaliśmy dla Was opis nowego DLC - Golems of Amgarrak, które zostanie wydane na PC i konsole. Jego premiera przewidziana jest na dzień 10 sierpnia. Opis dodatku znajdziecie poniżej, natomiast pod tym adresem, obejrzycie trailer. Wygląda na to, że czeka nas bardzo ciekawa przygoda.

Udaj się do podziemi, aby ocalić zaginioną ekspedycję krasnoludów, mającą na celu odkryć starożytne sekrety potwornych budowli.  Tylko ty, możesz ich uratować i odkryć straszliwy los jaki ich spotkał.

Jeszcze raz umieścisz swojego herosa z powrotem w akcji i rozpoczniesz kolejną przygodę w nieznanym miejscu. Poznasz nowe postaci i staniesz oko w oko z obcymi Tobie istotami.  Nie przegap wciągającej fabuły i nowych, trudnych zagadek, które na Ciebie czekają!

  • Przenieś swoja postać z Dragon Age: Origins, Awakening albo stwórz zupełnie nowego bohatera.
  • Stań twarzą w twarz z przerażającymi istotami.
  • Zdobywaj wspaniałe nagrody i przenoś je do rozgrywki w Początku lub Przebudzeniu.
  • Rozpocznij przygodę, która będzie wyzwaniem, nawet dla doświadczonych graczy.

Poniżej znajdziecie bardziej szczegółowy opis DLC, z którego dowiedziecie się m. in. jaki będzie nasz cel i co dokładnie się wydarzyło.

[spoiler title="Zapraszamy do lektury, jednak przypominamy o spoilerach!"]Zostałeś zaproszony do Orzammaru przez Jerrik'a Dace, abyś pomógł odnaleźć zaginioną krasnoludzką ekspedycję dowodzoną przez jego brata.  Owa ekspedycja zapuściła się zbyt głęboko w celu odnalezienia dawno zagubionej technologii konstruowania golemów. Kiedy brodacze dotarli na miejsce, okazało się, że "trafili jak ślepy na karaoke", a przebywający tam autochtoni są mało przyjaźni.

Naszego bohatera czekają: marsz przez nowe, rozległe podziemia, walka z olbrzymi przeciwnikami, możliwość zdobycia nowego sprzętu, a także dziwna świecąca kula, pomagająca nam w grze. Podczas wędrówki napotkamy nietykalne skrzynie i drzwi zablokowane dziwną niebieską poświatą. Po uaktywnieniu wcześniej wspomnianej kuli, rzeczy niedostępne stają się dostępne. Nie zmienia to jednak faktu, że DLC skupione jest głównie na walce, więc tym, którzy lubią obijać twarzyczki potworom, na pewno się spodoba. [/spoiler]


Drukuj