Poprawki Lokalizacyjne

Mam zaszczyt przedstawić Wam wszystkim, drodzy użytkownicy Portalu Społecznościowego BioWare, Poprawki Lokalizacyjne do gry Dragon Age Początek. Łatka powstała, we współpracy z serwisem Przystań Szarego Strażnika.

Podjęliśmy się próby wyłapywania drobnych literówek w grze, jak widać, jakieś drobne efekty naszych prac możecie już oglądać. Ujednoliciliśmy między innymi, nazwę wodza Qunari "Arishok", tak aby w obu częściach był pisany z wielkiej litery, ponieważ w DA II jest tak pisany, a do DA II nie mamy programu do edycji plików tekstowych gry. Znaleźliśmy również, kilka pomniejszych literówek bądź jakiś brak spacji. W galerii projektu, będą znajdować się zdjęcia, do których nie jesteśmy pewni odnośnie poprawki. Czasem, zdarzały się tzw. "zjedzone słowa" i to z nimi miewaliśmy największe problemy. Część screenów ma nawet po kilka miesięcy, więc nie jesteśmy w stanie się orientować w 100%, nad przebiegiem prac, bo nie jesteśmy osobami z tak niebywałą pamięcią, że pamiętamy sytuacje z przed kilku lat czy nawet miesięcy. Jeśli ktoś jest zainteresowany ową poprawką zapraszam pod link znajdujący się pod moją wypowiedzią.

Dragon Age: Początek

Dragon Age Początek PL Poprawki Lokalizacyjne - Pobierz

Jeśli samemu, znalazłeś jakąś literówkę w grze, to bardzo proszę zgłoś ją. Proszę jednak pamiętać, że łatka dotyczy na razie samej podstawki gry. W Przebudzeniu, nie znaleźliśmy jak na razie literówek.

Tekst pochodzi z forum, na którym jako pierwszym zawisła informacja o poprawkach.


Drukuj