Dragon Age: Świat Thedas - Edycja specjalna

Już 17 kwietnia do sprzedaży trafi encyklopedia Dragon Age zatytułowana Świat Thedas. Oprócz przepięknych grafik, znajdziecie tam wiele interesujących opisów oraz ciekawych historii. Dzisiaj BioWare zapowiedziało edycję specjalną, która będzie dostępna tylko w BioWareStore...

Zobacz aktualizację! 1, 2


"Nasze ekskluzywne wydanie tej pięknej 184 stronicowej książki ograniczone jest do 1500 egzemplarzy i zawiera wiele wyjątkowych  detali. To prawdziwie wspaniała rzecz:

* Wytrzymała tłoczona plastikowa obwoluta
* Tłoczona twarda oprawa
* Wstążkowe zakładki
* Złocone brzegi stron
* Portfolio z ekskluzywną grafiką koncepcyjną  (Dla pierwszych 500 zamówień dodatkowo autograf)
* Ekskluzywna litografia"

{youtube}WRso3nBK1Bg{/youtube}

Aktualizacja:

Dragon Age: Świat Thedas Tom 1 Wydanie Specjalne (Z autografami)

Cena: 80$

"Wyjątkowo tylko w BioWare Store, tylko 1 500 sztuk.

Zachwycająco zaprojektowany i zilustrowany setkami pięknych rycin autorstwa twórców gier, jest to doskonały przewodnik po arcydziele mrocznego fantasy od BioWare.

Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z serią ta 184 stronicowa, kolorowa książka pozwala poznać wszystko, co potrzebne o krainach, religiach, potworach, magii w Dragon Age oraz wiele więcej. Dla zagorzałych fanów, jeszcze nigdy wszelkie tajemnice epickiego fantasy od BioWare nie były wyjawione tak przekonująco i pełnie. Ten interesujący, przystępny i piękny tom rozświetla świat od najmroczniejszych zakątków Głębokich Ścieżek, po najbardziej złudne brzegi Pustki, zabierając czytelników w podróż przez jedno z najpełniej zrealizowanych uniwersów fantasy naszych czasów!   

Wydanie to zamknięte jest w specjalnie zaprojektowanym etui z tłoczonego plastiku a także posiada tłoczone detale na obu okładkach oraz grzbiecie. Okładka zrobiona jest ze materiału skóropodobnego, są także wstążkowe zakładki a strony mają pozłacane brzegi. Każdy egzemplarz posiada dodatkowo portfolio ze specjalną litografią z grafiką koncepcyjną a w przypadku pierwszych 500 zamówień będzie ona posiadała autografy.

Książka wygląda nawet ładniej, niż przypuszczaliśmy więc nagraliśmy krótki zwiastun abyście poznali więcej szczegółów.

Uwaga: Tylko pierwszych 500 egzemplarzy zostało wydanych, a więc jeśli zobaczycie i produkt jest wyprzedany a czytacie tę informację, to wciąż macie szansę na zakup tej pięknej książki. Wyprodukujemy jeszcze 1000 nieautografowanych egzemplarzy i wkrótce usuniemy tę informację.

Opłata, w pełni zwrotna zostanie od Ciebie pobrana w momencie zakupu (przed wysyłką towaru).

Twoje zamówienie będzie wstrzymane do momentu, gdy ten produkt będzie dostępny.
Planowana data wysyłki to 30 kwietnia 2013.

Data wysyłki może się zmienić bez zapowiedzi. Strona produktu będzie aktualizowana o najświeższe informacje".

Aktualizacja 2:

Notka: Potwierdzono, że sprzedano już 500 podpisanych sztuk, mimo to książka wciąż jest masywnym i imponującym "przedmiotem kolekcjonerskim" pomimo braku dodatkowej ilości tuszu w postaci autografów artystów z BioWare.

Bartuss

 


Drukuj