Dragon Age: Świat Thedas już w sklepach!

Dzisiaj swoją premierę ma pierwszy tom encyklopedii Dragon Age. Dragon Age Świat Thedas, to zbiór wielu informacji na temat krain, potworów i wydarzeń, które zostały przygotowane przez pracowników z BioWare oraz wydawnictwo Dark Horse. Jeżeli jesteście wielbicielami grafik, również znajdziecie coś dla siebie, bowiem specjalnie na potrzeby książki stworzono wiele nowych, interesujących prac na przykład: Orlais, Tevinter, Starhaven. Opis produktu jak i kilka promocyjnych obrazów znajdziecie w rozwinięciu newsa.

"Zachwycająco zaprojektowany i zilustrowany setkami pięknych rycin autorstwa twórców gier jest to doskonały przewodnik po arcydziele mrocznego fantasy od BioWare.

Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z serią ta obszerna książka pozwala poznać wszystko, co potrzebne o krainach, religiach, potworach, magii w Dragon Age oraz wiele więcej.

Dla zagorzałych fanów, jeszcze nigdy wszelkie tajemnice epickiego fantasy od BioWare nie były wyjawione tak przekonująco i pełnie. Tom 1 Świata Thedas wypełniony jest po brzegi nigdy wcześniej nie publikowanymi materiałami autorstwa twórców serii.

Ten interesujący, przystępny i piękny tom rozświetla świat od najmroczniejszych zakątków Głębokich Ścieżek, po najbardziej złudne brzegi Pustki, zabierając czytelników w podróż przez jedno z najpełniej zrealizowanych uniwersów fantasy naszych czasów!"

Autorzy i współpracownicy: David Gaider (Autor), Ben Gelinas (Autor),Mike Laidlaw (Autor), Dave Marshall (Redaktor)

Ilustratorzy: Różni Artyści

Format: Twarda okładka
Liczba stron: 184
Szerokość:
229 mm
Wysokość: 305 mm

Data wydania: 30 kwietnia 2013
Język: Angielski
Wydawca: Dark Horse Comics

ISBN -10: 1616551151
ISBN -13: 978-1616551155

Cena: Zależy od sklepu  Sugerowana: 39.99$

 


Drukuj