Dragon Age: Straszliwy Wilk

Dragon Age: Straszliwy Wilk kolejną częścią gry


Studio BioWare po wielu latach oczekiwania ujawniło kolejny tytuł gry. Dragon Age: Straszliwy Wilk bo tak właśnie bedzie się nazywać czwarta część skupi się między innymi na postaci Solasa jednego z  kompanów Inkwizytora, który pojawił się w Dragon Age: Inkwizycja. Wiecej informacji znajdziecie w rozwinięciu.

Nasza następna przygoda - Dragon Age: Straszliwy Wilk

Gra otrzymała już oficjalną nazwę. Wiemy, że z niecierpliwością czekaliście na nowe szczegóły i dzisiaj z radością ujawniamy oficjalny tytuł kolejnej przygody na ziemiach Thedas – Dragon Age: Straszliwy Wilk. 

Kim jest Straszliwy Wilk?

Solas – Straszliwy Wilk. Niektórzy twierdzą, że może być on starożytnym, elfim bogiem, ale niektórzy uważają, że jednak tak nie jest. Inni mówią, że jest zdrajcą swojego ludu… lub też zbawcą, który stara się ich teraz uratować, ale kosztem naszego świata. Jego motywy są zagadką, a metody czasami wątpliwe. Dlatego zyskał reputację boga oszusta – polegającego na mrocznych i niebezpiecznych grach.

Niezależnie od tego czy jesteście nowicjuszami, jeśli chodzi o historie Dragon Age, czy przeżyliście je wszystkie, użycie przydomka Solas bez wątpienia sugeruje spektrum nieskończonych możliwości. Ale tak jak w poprzedniej grze, w centrum wydarzeń jesteście właśnie Wy. Jeśli jesteście nowi w Dragon Age, to nie musicie się martwić ten antagonista przedstawi się w odpowiednim czasie. Jednak wspomnęliśmy o jego powrocie w 2018 roku, gdy ogłosiliśmy: Straszliwy Wilk Powstaje.

Więcej informacji na temat Straszliwego Wilka pojawi się w tym roku.

Podejrzewamy, że macie pytania, ale również na nie odpowiemy w swoim czasie. Chociaż gra nie zostanie wydana w tym roku, to zbliżamy się właśnie do finału tej przygody. Bądźcie pewni, właśnie teraz Solas ustawia swoje pionki na całej planszy. To na razie wszystko, co mamy, ale liczymy, że ujawnienie nowego tytułu wzbudzi w Was trochę zaciekawienia, ponieważ porozmawiamy jeszcze w tym roku!

Jak myślicie co może oznaczać Straszliwy Wilk?

Zespół Dragon Age


Drukuj