Chris Gardiner o Dragon Age: The Last Court

Jeden z twórców The Last Court postanowił opowiedzieć co nieco na temat ich gry. 

Jakiś czas temu wyjawiliśmy, iż współpracujemy z Bioware nad pewnym tajemniczym projektem. Okropne przysięgi zmusiły nas do siedzenia cicho. Musieliśmy podpisać się pod cyrografem napisanym na skórze, podczas gdy księżyc patrzył na nas i łkał. Ale teraz zostaliśmy uwolnieni z naszych obietnic. I mamy zamiar się wygadać.

Z dumą ujawniamy Dragon Age: Ostatni Dwór, grę bardzo w stylu Failbetter Games, osadzoną tuż przed wydarzeniami nadchodzącego Dragon Age: Inkwizycja. Będziecie ona dostępna poprzez przeglądarkę i zawiera ona bazującą na dialogach i rozbudowanej fabule rozgrywkę na jakiej bazuje także Fallen London.
 
W Dragon Age: Ostatni Dwór jesteście władca Serault: ekscentrycznego lenna na rubieżach Orlais. Jako Łowczyni lub Uczony przeprowadzicie swoje włości przez najważniejszy moment w historii. Czy pradawna niesława tej krainy zostanie zapomniana? Czy może Serault pogrąży się w mroku?
 
Jest to gra w panowanie. Będziecie zarządzać wydarzeniami na dworze. Wybierzecie doradcę, ochroniarza, pomocnika i kochanka. Będziecie równoważyć potrzeby swoich poddanych. Czy Serault stanie się sławne z powodu godności czy wolności? Co jest większym zagrożeniem: rekieterzy, rewolucjoniści czy nienazwane, starożytne byty, które pełzają w głębokich lasach? Są tam historie do odkrycia i tajemnice do ujawnienia. Co znajduje się w Zapieczętowanej Świątyni? Kim jest Rogaty Rycerz? Kto stoi za niedawnymi problemami Serault? Spotkacie wiele nowych postaci takich jak Dostawca Herbat czy Zgryźliwa Wdowa. A być może, spotkacie także kilka znajomych twarzy z innych tytułów Dragon Age…
 
Praca z Bioware była czymś, o czym Alexis i ja marzyliśmy od czasu, gdy budowaliśmy moduły do Neverwinter Nights. A może nawet wcześniej, jakoś gdy Sarevok zabił Goriona. Bądź przeklęty, Sarevoku. Nie możemy uwierzyć, że to faktycznie się stało.
 
Ostatni Dwór pojawi się już wkrótce, jako część niesamowicie seksownego Dragon Age Keep. Będziemy dawać wam znaki w momencie, gdy będzie to dostępne.
 
Chris Gardiner

Drukuj