Dwanaście podcastów z PAX Prime 2013!

Nie mogliście wziąć udziału w  Penny Arcade Expo: PAX Prime 2013, a chcielibyście usłyszeć co się tam działo? Nie ma sprawy. Ekipa z serwisu Nerd Appropriate nagrała aż 12 paneli, na  których pojawili się pracownicy BioWare i udostępniła je dla wszystkich fanów studia. Dzięki temu poznaliśmy kilka ciekawostek, o których już wkrótce damy Wam znać.

Dragon Age: Inkwizycja - Rzemiosło i Personalizacja


Jak rzemiosło wpływa na przygody w Thedas? Jak wielką kontrolę będziesz miał nad swoją rozgrywką, towarzyszami i postacią? Posłuchaj tego epizodu, aby dowiedzieć się więcej.

{mp3remote}http://feedproxy.google.com/~r/RatedNa/~5/KkQ90Ncv_ck/Dragon-Age-Inquisition-Crafting-and-Customization.mp3{/mp3remote}

Sztuka i Projektowanie w BioWare

Piękne światy i ciekawe postacie to, to co wyróżnia gry BioWare. Przyłącz się do interaktywnej dyskusji na temat procesu, w którym profesjonaliści ze studia rozmawiają o wszystkim od palet kolorów po projektowanie poziomów, i o tym, jak to wszystko razem współgra.

{mp3remote}http://feedproxy.google.com/~r/RatedNa/~5/hE_GRAoEY58/The-Art-and-Design-of-BioWare.mp3{/mp3remote}

Dragon Age: Inkwizycja - Walka Taktyczna

Twórcy Dragon Age: Inkwizycja skupili się na ukazaniu odmiennych poglądów i wyborów, które pozwalają zwyciężyć na polu bitwy na różne sposoby. Przyłącz się do deweloperów, aby posłuchać ich rozmowy o taktycznej walce w następnej grze Dragon Age.

{mp3remote}http://feedproxy.google.com/~r/RatedNa/~5/WBzg7ElHXvs/Dragon-Age-Inquisition-Tactical-Combat.mp3{/mp3remote}

Narracja w BioWare

Opowiadanie wielkich historii jest jedną z wielu rzeczy, które chce osiągnąć BioWare przy tworzeniu gier. Dołącz do panelu, aby dowiedzieć się więcej o kreatywnym procesie tworzenia ulubionej historii i postaci.

{mp3remote}http://feedproxy.google.com/~r/RatedNa/~5/GUMNUENV6q4/Storytelling-at-BioWare.mp3{/mp3remote}

Dragon Age: Inkwizycja - Pozostawienie swojego śladu

Starsi deweloperzy Dragon Age: Inkwizycja pozwalają zagłębić się w to, w jaki sposób wasz protagonista, Inkwizytor, kształtuje świat Thedas. Nagranie zostało stworzone po szumnej zapowiedzi gry i zawiera nowe, podnoszące ciśnienie ogłoszenia.

{mp3remote}http://feedproxy.google.com/~r/RatedNa/~5/peW91uxcEsE/Dragon-Age-Inquisition-Making-Your-Mark.mp3{/mp3remote}

Dyskusja o postaci LGBTQ

Studio BioWare słynie z tworzenia bogatych, złożonych postaci, które sprawiają, że gracze czują się z nimi mocno związani. Obejmuje to reprezentowanie różnych środowisk i orientacji seksualnych. Dołącz do ważnych członków BioWare i posłuchaj ich rozmowy o integrowaniu się z odtwarzaną postacią.

{mp3remote}http://feedproxy.google.com/~r/RatedNa/~5/hhJwNqUAOEI/LGBTQ-Character-Discussion.mp3{/mp3remote}

Dragon Age: Inkwizycja - zza Kulis

Jak to jest pracować w świecie Thedas? Dołącz do zespołu Dragon Age podczas ujawnienia opowieści i materiałów zza kulis z procesu tworzenia gry.

{mp3remote}http://feedproxy.google.com/~r/RatedNa/~5/s4nmOa_eNX0/Dragon-Age-Inquisition-Behind-the-Scenes.mp3{/mp3remote}

Kobiety w Grach

Poznaj niektóre z członkiń zespołu BioWare, które dołączyły do ożywionego panelu dyskusyjnego. Celem tematów, które poruszono, są równość (albo po prostu postrzeganie osoby, jako dewelopera) i wyzwania stojące przed kobietami w przemyśle gier.

{mp3remote}http://feedproxy.google.com/~r/RatedNa/~5/w7PXGcVNbsw/Women-in-Gaming.mp3{/mp3remote}

Dragon Age: Inkwizycja - Grywalne rasy

Teraz, gdy zapowiedziano już czwartą grywalną rasę, możecie dowiedzieć się więcej na temat tego jak Dragon Age: Inkwizycja pozwoli wam kierować Thedas, jako Inkwizytor. Panel został nagrany tuż po tym jak została ujawniona rasa Qunari i zawiera więcej szczegółowych informacji na temat opcji jakimi dysponuje gracz.

{mp3remote}http://feedproxy.google.com/~r/RatedNa/~5/CkurVH6NT9A/Dragon-Age-Inquisition-Playable-Races.mp3{/mp3remote}

Przyszłość gier

Nowe technologie to nie jedyne innowacje w świecie gier. Dołącz do ważnych członków zespołu BioWare i ich interaktywnej dyskusji na temat ewolucji gier wideo.

{mp3remote}http://feedproxy.google.com/~r/RatedNa/~5/9jTSza6QrcM/The-Future-of-Gaming.mp3{/mp3remote}

Siedemnaście lat w BioWare

Udajcie się na wyprawę przez ponad dekadę gier BioWare, z ludźmi, którzy byli tam od początku. Posłuchajcie tego panelu, aby poznać historie związane z takimi grami jak Jade Empire, Baldur's Gate, a nawet z współczesną, Dragon Age: Inkwizycja.

{mp3remote}http://media.blubrry.com/ratedna/cdn.nerdappropriate.com/podcasts/Seventeen-Years-of-BioWare Development.mp3{/mp3remote}

Jak otrzymać pracę w BioWare?

Czy kiedyś zastanawialiście się, jak to jest pracować w BioWare? Poznajcie kilka doświadczonych przedstawicieli studia i dowiedzcie się w jaki sposób znaleźć pracę w branży gier.

{mp3remote}http://media.blubrry.com/ratedna/cdn.nerdappropriate.com/podcasts/How-to-Get-a-Job-at-BioWare.mp3{/mp3remote}

 


Drukuj