Maraton Konkursów - Oddani Fani

Dotarliśmy już do końca. Przyszła pora na ostatni konkurs związany z maratonem. Tym razem do wygrania to, na co pewnie czekała większość z Was - Edycja Kolekcjonerska Dragon Age: Inkwizycja.

 

Waszym zadaniem będzie Pokazanie nam jak bardzo jesteście oddanymi fanami Dragon Age (forma dowolna, możecie rysować, pisać wiersze, tworzyć cosplay, śpiewać itd. Nie chcemy tylko jednego - chwalenia się kolekcjami produktów z serii. Nie o to tu chodzi).

Swoje zgłoszenia przysyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule używając: Maraton Konkursów - Oddani Fani

Zasady konkursu:

1. Organizatorami konkursu są Przystań Szarego Strażnika i Electronic Arts Polska.
2. W konkursie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek.
3. Konkurs trwa od 6 czerwca do 4 lipca do godziny 23:59.
4. Przedmiotami konkursu są Edycja Kolekcjonerska Dragon Age: Inkwizycja oraz gra Dragon Age: Inkwizycja na wybraną platformę - PC, Xbox One lub PS4.
5. Wyniki zostaną ogłoszone 18 lipca na stronie Przystani Szarego Strażnika.
6. W konkursie nie mogą brać udziału organizatorzy (członkowie zespołu Przystani Szarego Strażnika oraz pracownicy Electronic Arts).
7. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101/2002, poz. 926 z późn. zm.) przez Ekipę Przystani Szarego Strażnika oraz Electronic Arts wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia konkursu oraz wysyłki nagrody.

 


Drukuj