Maraton Konkursów - Stwórz herb Szarej Straży z przedmiotów, które cię otaczają.

Nadeszła pora na kontynuację maratonu konkursów z okazji 6 urodzin strony. Tym razem przygotowaliśmy dla Was egzemplarz książki - Dragon Age: Utracony Tron, która jest prologiem do Dragon Age: Początek.

Swoje zgłoszenia przysyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule używając: Maraton Konkursów - Stwórz herb Szarej Straży

Oto jak wygląda symbol:

Wygra najciekawszy i najbardziej kreatywny pomysł, który przedstawimy naszej redakcji. Możecie do tego używać dosłownie wszystkiego: długopisów, ołówków etc.

Zasady konkursu:

1. Organizatorami konkursu są Przystań Szarego Strażnika i Fabryka Słów.
2. W konkursie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek.
3. Konkurs trwa od 11 stycznia do 25 stycznia do godziny 00:00.
4. Przedmiotami konkursu jest: Dragon Age: Utracony Tron.
5. Wyniki zostaną ogłoszone 27 stycznia na stronie Przystani Szarego Strażnika.
6. W konkursie nie mogą brać udziału organizatorzy (członkowie zespołu Przystani Szarego Strażnika oraz pracownicy Fabryki Słów).
7. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101/2002, poz. 926 z późn. zm.) przez Ekipę Przystani Szarego Strażnika oraz Fabryki Słów wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia konkursu oraz wysyłki nagrody.


Drukuj