Re-premiera strony

Witajcie po dosyć długiej przerwie. Bardzo jest mi miło oznajmić, że po wielu miesiącach prac nad stroną wreszcie udało nam się ją skończyć. Zadanie nie było łatwe, ale wspólnie daliśmy radę. Chcielibyśmy Wam gorąco podziękować za cierpliwość.

Jak pewnie zauważyliście, strona jest zrobiona od podstaw, zniknęły wszystkie komentarze, stare adresy przestały działać. Jednak głowa do góry, mamy dla Was wiele nowości:

  • Disqus - zrezygnowaliśmy ze zwykłego systemu komentarzy. Uznaliśmy, że Disqus jest o wiele wygodniejszy. Aby z niego korzystać, należy stworzyć konto lub połączyć się przez Facebooka, Twittera, Google + itd.
  • Newsletter - całkowita nowość na naszej stronie. Już teraz możecie się do niego zapisywać. Dzięki Newsletterowi będziecie na bieżaco informowani o nowych rzeczach, poznacie nasze przyszłe plany, otrzymacie dostęp do materiałów, które trafią do szerszej publiczności później niż zwykle.
  • Intuicyjne "Aktualności" - od teraz nie musicie przekopywać się przez inne newsy, aby dotrzeć do materiału, który Was zainteresował. Wszystko zostało posegregowane i podzielone na odpowiednie kategorie.
  • Nowe artykuły - Wspólnie z AnayąGuardian zbieraliśmy materiały na temat różnych rzeczy z Inkwizycji. Mamy dla Was informacje na temat wierzchowców, materiałów, run itd. Będziecie mieli co czytać.
  • Nowy system - Strona została oparta o zaktualizowany silnik zarządzania dużym serwisem , dzięki czemu między innymi ładuje się o wiele szybciej.
  • Nowe wywiady - w niedalekiej przyszłości planujemy porozmawiać z wieloma ciekawymi osobami. Odwiedzajcie nas częściej, aby uzyskać więcej informacji.
  • Konkursy - Chcielibyście wygrać kody na DLC, Edycję Gry Roku lub Edycję Kolekcjonerską Dragon Age: Inkwizycja? Wkrótce będziecie mieli taką możliwość.

To nie koniec niespodzianek, które dla Was mamy. Administrator techniczny pracuje nad czymś specjalnym, a ja mam w planach blog, na którym będziecie mogli zobaczyć, jak wygląda nasza praca w serwisie od kuchni.

 

Uwaga: Jeśli znaleźliście jakiś błąd. Coś Wam się nie wyświetla, blokuje, to dajcie nam o tym znać.


Drukuj