Świętujemy trzecie urodziny Przystani Szarego Strażnika

"Ach, jak ten czas szybko leci. Ludzie się zmieniają, starzeją i mają coraz więcej obowiązków, a my nadal prowadzimy ten serwis..." - tak mniej więcej zaczęła się moja rozmowa z Ilidanem, w przeddzień trzecich urodzin naszego serwisu. Tak, Moi Drodzy, jesteśmy z Wami już trzy lata! Przez cały ten czas nasz serwis zmieniał się, mieliśmy lepsze lub gorsze dni, a redakcja nieraz dawała upust swoim emocjom, wyżywając się na adminach.

Bez przerwy jednak staraliśmy się dostarczać Wam wiarygodnych informacji ze świata Dragon Age i wygląda na to, że będziemy to robić jeszcze przez dłuuuugi czas.

Przede wszystkim chcielibyśmy w szczególny sposób podziękować Wam, Drodzy Czytelnicy, bo to dzięki Waszej sympatii, jaką darzycie nasz portal, on nadal trzyma się na nogach. Co więcej, rozwija się coraz szybciej, dlatego też mamy nadzieję, że nasza społeczność jeszcze się powiększy.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas, w którym będziemy dzielić się z innymi opłatkiem, wspólnie zasiadać przy wigilijnym stole i podglądać prezenty przed dokończeniem kolacji itp. Dla naszej ekipy będzie to jednak jeszcze bardziej szczególny czas - oto Przystań Szarego Strażnika Świętuje swoje 3 urodziny i, miejmy nadzieję, że nieostatnie. Pozostaje nam podziękować Wam za ten wspólnie spędzony czas i naturalnie liczymy, że będziecie wraz z nami szukać i czytać wieści o serii od BioWare przez kolejne lata!


Drukuj