Dragon Age: Inkwizycja wczoraj, dziś, jutro

Spis treści

Po niespełna 9 miesiącach zbierania informacji i ciężkich prac został ukończony tajemniczy projekt. Projekt "Inkwizycja Wczoraj, Dziś i Jutro" oddajemy w Wasze ręce!

O autorze

Nazywam Łukasz i od czterech lat prowadzę polską stronę internetową poświęconą Dragon Age. Przez kilka lat widziałem, jak rośnie rzesza fanów tej gry i byłem pod wrażeniem, jak bardzo są oni utalentowani. Poznałem wielu ciekawych ludzi, wymieniłem się z nimi doświadczeniami, oraz uzyskałem potrzebną mi pomoc. Gdyby nie oni, nie byłbym tym, kim jestem teraz.

Przyznam, że warto rozwijać swoje pasje. Nawet, gdy Wam to nie wychodzi, to nie poddawajcie się. Sam zaczynałem jako przeciętny 16 latek i mówię: Później będzie tylko lepiej, a z roku na rok, nabierzecie doświadczenia.

Niestety spotkałem też takich, którzy podpisywali się pod czyjąś pracą mimo, że nie należała do nich. Wmawiając wszystkim, że są dobrzy, a to ja jestem ten zły. Ludzi, którzy sprzedawali twórczość innego autora, nie pytając go o zdanie. To smutne, że istnieją takie osoby, które nie mają honoru i wykorzystują czyjś czas, umiejętności etc. Mam nadzieję, że będzie ich coraz mniej.


Drukuj