Jej Świątobliwość, Boska, Justynia V

Mamy dla was dzisiaj bardzo specjalny wpis. Przedstawiamy Jej Świątobliwość, samą Boską, Justynię V!

 

Boska stoi na czele Zakonu, którego siedzibą jest Wielka Katedra w Val Royeaux. Będąc głową Zakonu, na jej barkach spoczywa wielka odpowiedzialność. Tuż pod nią w w hierarchii znajdują się Wysokie Kapłanki, każda jedna reprezentująca oddzielny naród, co czyni z Zakonu największą jednolitą organizację w znanym świecie.

Dragon Age: Świt Poszukiwacza wreszcie pozwoli fanom marki Dragon Age ujrzeć po raz pierwszy Wielką Katedrę Zakonu w Val Royeaux. Ta główna organizacja religijna opiera się na Pieśni Światła, serii nauk napisanych przez Andrastę, wojowniczą prorokinię Stwórcy. Celem Zakonu jest niesienie Pieśni Światła dla całego świata w nadziei na przywrócenie ludzkości łaski ich boga. Na czele Zakonu stoją tylko i wyłącznie kobiety, co osiągnięto dzięki sprytnie prowadzonej polityce, tradycji i aktom wiary.

Wstępny Szkic (po lewej), Alternatywny wygląd (po prawej)

Wstępny Szkic

Oto wstępny szkic Jej Świątobliwości, Boskiej Justynii V. Ponieważ Justynia V jest duchową przywódczynią Orlezjańskiego Zakonu, jest także nazywana Białą Boską, co stawia ją w opozycji do Czarnego Boskiego z Imperium Tevinter.

Alternatywny Wygląd

W Dragon Age: Świt Poszukiwacza fani ujrzą Justynię V w całej jej boskiej chwale. Artysta spędził dużo czasu, bawiąc się różnymi nakryciami głowy i wyglądem.

Trójwymiarowe rendery Boskiej.

Rendery 3D

Trójwymiarowe modele Boskiej, jakie zobaczymy w Dragon Age: Świt Poszukiwacza.

Szaty Boskiej dla Jej Świątobliwości.

Szaty Boskiej

Różne kolory i opcje ubioru Jej Świątobliwości, od tych bardziej uroczystych, do nieco prostszych i mniej wytwornych.

Wielka Katedra Zakonu (po lewej), Serce Zakonu Andrasty (po prawej)

 

Wielka Katedra Zakonu

W Dragon Age: Świt Poszukiwacza fani wreszcie będą mogli zobaczyć Wielką Katedrę Zakonu w Val Royeaux. Była ona raz za razem wspominana w świecie Dragon Age, ale to będzie pierwszy raz, kiedy każdy będzie mógł ją ujrzeć. Wielka Katedra Zakonu w Orlais jest sercem Zakonu Andrasty i domem Boskiej.

Modele 3D Wielkiej Katedry

Poniżej kilka trójwymiarowych renderów Wielkiej Katedry, jakie zobaczymy w Dragon Age: Świt Poszukiwacza.


Drukuj