Mag Krwi, Frenic

Antagonista czyni historie bardziej interesujące i pozwala postaci bohatera na rozwój (w tym wypadku bohaterce). Więc dzisiaj przedstawimy maga krwi, Frenica - antagonistę w Dragon Age: Świt Poszukiwacza.

 

Biorąc pod uwagę odrazę Cassandry wobec magów, już ma coś przeciwko Frenicowi. W przeciwieństwie do Galyana, który jest magiem z Kręgu Magów zarządzanego przez Zakon, mag krwi pracuje w ukryciu korzystając z mrocznych rytuałów, aby zyskać dostęp do potężniejszej magii. Frenic i jego trzódka magów krwi udowodni, że są potężnymi wrogami Cassandry i Poszukiwaczy. Sprawdźcie poniżej kilka wstępnych szkiców Frenica!

Oto wstępny szkic Frenica w szacie z kapturem. Zastanawiacie się co jest pod pod spodem?

Kaptur Frenica (po lewej), Frenic z rogami (po prawej)

Jedna z możliwych opcji, jakie stworzyli artyści, ukazuje Frenica z rogami. Równowaga pomiędzy złem a odrazą, osłona na twarzy dodaje aurę okrucieństwa tej podłej postaci. Jeśli jesteście ciekawi, oto jak wyglądają blizny Frenica pod całą tą osłoną.

Skórzana osłona Frenica (po lewej), Blizny Frenica (po prawej)

Oto kilka projektów całkowitego stroju dla Frenica, noszącego szaty maga krwi i kilka trójwymiarowych modeli Frenica, jakie pojawią się w Dragon Age : Świt Poszukiwacza.

Szaty Frenica

Trójwymiarowe Modele Frenica


Drukuj