O produkcji

Słów kilka na temat pierwszego filmu z Dragon Age

 

Opis:

Cassandra bada spisek w zakonie i staje się poszukiwaczką. Akcja toczy się w Orlais, Krkwall i niektórych nowych miejscach.

"Kiedy świat tonął w mrokach barbarzyństwa, powstał zakon dążący do zaprowadzenia pokoju na świecie i mający na celu powstrzymanie plagi złowrogiej magii. Prowadzeni przez Boską, walczący zakonni templariusze zaczęli bezwzględnie powstrzymywać magów i magiczne rytuały. Lecz kiedy templariusze zawodzą, powołuje się najbardziej elitarną jednostkę w zakonie - Poszukiwaczy".

Film pojawi się na DVD i Blu-ray wiosną tego roku.

"Słońce wstaje nad przyprawiającą o dreszcze nową erą w Dragon Age: Świt Poszukiwacza - w pierwszym pełnometrażowym filmie, animowanym dodatku do świata Dragon Age. Na ziemiach Orlais nieokrzesana Poszukiwaczka, Cassandra, walczy, by powstrzymać przesiąknięty krwią spisek. Ukryte ręce dążą do rozdziału najbardziej wpływowej religijnej organizacji w królestwie, a kiedy wychodzi na jaw zbrodniczy spisek, Cassandra zostaje oskarżona o zdradę i morderstwo. Ścigana zarówno przez przyjaciół, jak i wrogów, impulsywna piękność musi oczyścić swoje imię, walcząc ze skorumpowanymi Templariuszami i złymi Magami Krwi. Jeśli jej się nie uda, czeka na nią katowski topór. Jeśli zdoła pokonać swoją wściekłość i pokazać, jakie niewidoczne siły zagrażają rządom Boskiej, Cassandra odegra swą rolę w legendzie".

"Cassandra, porywcza  Poszukiwaczka z Orlais, nieustraszenie tropi przerażających Magów Krwi, aby położyć kres ich groteskowym rytuałom. Zabijając smoka i każdego, kto stanie jej na drodze, odkrywa, że młoda dziewczyna jest wykorzystywana w celu ułatwiania im podłej działalności. Powrót do Zakonu tylko by ujrzeć, jak jej nauczyciel zostaje zabity, a dziewczyna uprowadzona, pozostawia ją pełną wątpliwości, kiedy walczy o odkrycie prawdy".

Data Wydania-  11 luty 2012 rok


Drukuj