Role drugoplanowe

Dragon Age: Świt Poszukiwacza posiada szeroką gamę postaci. Podzieliliśmy się odrobiną historii i obrazkami naszych głównych bohaterów (Cassandry, Galyana, Frenica,  Boskiej), a teraz pragniemy poświęcić nieco czasu dla  kilku postaci drugoplanowych.

 

Poniżej znajdziecie nieco concept artów i szkiców postaci, które pomagają dopełnić naszą obsadę. Po raz pierwszy ujawniamy ich imiona, tak  więc chcielibyśmy przedstawić: Wielką Kapłankę Callistę,  Najwyższego Poszukiwacza Aldrena, Pierwszego Zaklinacza  Edmonde'a oraz Komtura Martela.

Może i nie otrzymają oni tyle czasu ekranowego co główni  bohaterowie, ale możecie być pewni, że są oni absolutnie  niezbędni dla fabuły filmu. Sprawdźcie obrazki poniżej!

Wielka Kapłanka Callista

Callista, Wielka Kapłanka Orlais, jest prawą ręką  Boskiej. Wielka Kapłanka jest drugą po Boskiej osobą w  hierarchii Zakonu. Te trójwymiarowe modele pokazują, jak  będzie się ona prezentować w Dragon Age: Świt  Poszukiwacza. Możecie się do niej zwracać "Wasza Miłość".

Wielka Kapłanka Callista

Najwyższy Poszukiwacz Aldren

Najwyższy Poszukiwacz Aldren przewodzi Poszukiwaczom Prawdy w Dragon Age: Świt Poszukiwacza i stara się  trzymać Zakon Templariuszy w szachu. Trójwymiarowe modele poniżej pokazują, jak będzie się on prezentować w  Dragon Age: Świt Poszukiwacza.

Najwyższy Poszukiwacz Aldren

 

Pierwszy Zaklinacz Edmonde

Edmonde jest Pierwszym Zaklinaczem Białej Iglicy w  Orlais. To potężny mag, wielce szanowany przez swych  współbraci. Te trójwymiarowe modele pokazują jak Pierwszy Zaklinacz Edmonde prezentuje się w Dragon Age:  Świt Poszukiwacza. Jest też postacią w powieści Dragon  Age: Rozłam.

Pierwszy Zaklinacz Edmonde

Komtur Martel

Komtur Martel przewodzi Templariuszom z Orlais. Nie ufa  Poszukiwaczom Prawdy i często można go zobaczyć, jak  bierze się za łby z Najwyższym Poszukiwaczem w Dragon  Age: Świt Poszukiwacza. Szkice poniżej pokazują Komtura  Martela w pełnej zbroi.

Komtur Martel

Drukuj