Sceny z filmu

Przeżyliśmy pasjonujące chwile podczas PAX East i Anime Boston w ostatni weekend, gdzie odbyła się premiera Dragon Age: Świt Poszukiwacza. Specjalne podziękowania należą się wszystkim uczestnikom. Na szczęście mieliśmy czas, aby dogonić niektórych z fanów Dragon Age i usłyszeć opinie na temat filmu. Oto zrzuty z niektórych ulubionych scen.

 

Zobacz cały film, gdy Dragon Age: Świt Poszukiwacza pojawi się na Blu-ray i DVD już 29 maja 2012 roku. Zamów swój egzemplarz na Amazon.com za jedyne 15.99$!

Jedna z pierwszych scen w Dragon Age: Świt Poszukiwacza (poniżej), to jasny motyl, który delikatnie przysiadł na drzewie. Scena ta ma na celu ukazanie ciszy przed burzą. Tutaj mamy scenę pojedynku Cassandry i Byrona. Czy uczennica przerosła nauczyciela?

Cisza przed burzą. / Pojedynek Cassandry i Byrona.

Następnie widzimy maga krwi Frenica, który włada jakąś potężna magią krwi. Mamy również niesamowite zdjęcie smoka w Dragon Age: Świt Poszukiwacza. Całe szczęście, że Cassandra pochodzi z linii łowców smoków z Nevarry.

Frenic pokazuje swoją magię. / Smok atakuje.

Wreszcie, widzimy jak Cassandra pokazuje zręczne akrobacje podczas walki z demonem pychy. To niezwykle potężne demony zrodzone z magii krwi, które mogą być wymagającymi przeciwnikami dla Templariuszy, Poszukiwaczy i magów.

Cassandra rzuca się na demona pychy.


Drukuj