Dragon Age: Ci którzy mówią

Trzy częściowa seria opowiadająca historię Alistera, który wraz z grupą przyjaciół udaje się do imperium magów. Całość będzie składała się z trzech epizodów. Pierwszy z nich ukaże się już 22 sierpnia.

Opis fabuły

"Ci którzy mówią rozbudowuje historię króla Alistera, który udaje się do imperium złych magów w celu poznania losów swojego zaginionego ojca. Wraz z kapitanem piratów, Izabelą i czarnorynkowym kupcem, Varrickiem, Alistair nie zatrzyma się przed niczym, aby poznać prawdę, nawet jeśli oznaczałoby to samotną walkę z armią kultystów".

Zeszyt 1

"W tej niezbędnej historii autorstwa scenarzysty gier Dragon Age, król Alistair, udaje się do imperium złych magów w celu poznania losów swojego zaginionego ojca. Wraz z kapitanem piratów, Izabelą i czarnorynkowym kupcem, Varrickiem, Alistair nie zatrzyma się przed niczym, aby poznać prawdę, nawet jeśli oznaczałoby to samotną walkę z armią kultystów".

Zeszyt 2

"Pojmani przez kultystów i więzieni w osobnych celach, król Alistair i jego sojusznicy czekają aby dowiedzieć się czego chcą od nich porywacze. Pierwszą z przesłuchiwanych jest piratka Izabela, która w intelektualnym pojedynku wyjawi wiele tragedii ze swojej przeszłości! Z Izabelą na skraju załamania, szanse Alistaira na odnalezienie ojca wydają się stracone!".

Zeszyt 3

Gdy jej przeszłość stoi otworem dla każdego, piratka Izabela musi okazać determinację i uciec z tych lochów, lub zniknąć na zawsze, podczas gdy król Alistair musi stawić czoła dawnemu sojusznikowi aby odzyskać nadzieję na poznanie losów swego ojca!


Drukuj