Poznaj nas, czyli słów kilka

O Przystani Szarego Strażnika

Czym jest Przystań?

Jesteś fanem serii Dragon Age? Szukasz serwisu, który zapewni Ci ogromną porcję materiałów o wysokiej wartości merytorycznej, a jednocześnie luźną atmosferę i wspaniały klimat? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś.

Przystań Szarego Strażnika, to właśnie takie miejsce! Tworzone przez fanów, dla fanów! Znajdziecie tutaj wiele ciekawych tekstów na temat LORE Gry. Na bieżąco dodajemy newsy związane z uniwersum Dragon Age i przeprowadzamy wywiady. Dbamy o to, aby wszystko wyglądało perfekcyjnie. Pamiętamy również o recenzjach oraz zapowiedziach.

0445f454d93c4fcc0efc1c70de029529.jpg

Nasze osiągnięcia

Realizacja kilku spolszczeń DLC do Dragon Age: Początek

Owe DLC ukazały się jedynie w języku angielskim.

Realizacja dwóch tłumaczeń seriali Dragon Age

Upadek Strażnika oraz Dragon Age: Odkupienie

Nasze wywiady warte szczególnej uwagi

Green Ronin

Osoba odpowiedzialna za Dragon Age RPG

Trevor Morris

Kompozytor muzyki do Dragon Age: Inkwizycja

April Bennett

Producentka nadzorująca film: Dragon Age: Świt Poszukiwacza

Jack Norris

Jeden z autorów, który pracował nad Dragon Age RPG

Tomasz Tinc

Electronic Arts Polska

Dahlia Lynn

Autorka znanych modów i Machinim

Jay Vincent

Kompozytor oraz autor muzyki z jednego ze zwiastunów Dragon Age: Inkwizycja

Zajmujemy się także tłumaczeniem materiałów promocyjnych takich jak: zwiastuny, przykładowe strony komiksów, wideo z dzienników deweloperów.

W wolnych chwilach nagrywamy wideo z gier oraz piszemy własne artykuły.

Już teraz w naszych bogatych zasobach znajdziecie informacje na temat: Dragon Age: Początek, Dragon Age: Początek - Przebudzenie, Dragon Age II, Dragon Age: Inkwizycja, Dragon Age Świt Poszukiwacza, Seriali, Książek, Komiksów, papierowego systemu RPG czy gry mobilnej Heroes of Dragon Age.

Wypełnij swój obowiązek jako Szary Strażnik i zajrzyj do naszego serwisu!

Jeżeli chcesz wstąpić w nasze szeregi to skorzystaj z formularza na stronie. Spokojnie, nie musisz pić krwi Mrocznych Pomiotów.

Wszelkie treści będące na stronie należą do ich właścicieli. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów bez zgody autora lub Administratora jest surowo wzbronione.

Poznaj zespół obsługujący Przystań

Oto osoby, które są odpowiedzialne za Przystań Szarego Strażnika

Ilidan
Ilidanadministrator, założyciel serwisu, redaktor naczelny
AnayaGuardian
AnayaGuardianredaktor
Issabel
Issabelredaktor
Nicol
Nicolredaktor
Phobos
Phobostłumacz
Seraphina
Seraphinaredaktor
Stager
Stagerkorektor
Zeena
Zeenaredaktor

Dowiedz się więcej o ludziach tworzących Przystań

Przystań Szarego Strażnika ciągle się rozwija. Dlatego zgodnie i jednogłośnie postanowiliśmy nieco przybliżyć Wam naszą pracę oraz powiedzieć coś o sobie.

Kilka słów o redaktorach

Ilidan: Założyciel Przystani Szarego Strażnika, administrator oraz redaktor naczelny. Jest odpowiedzialny za większość newsów, artykułów oraz grafik, które trafiają na naszą stronę. Prywatnie miłośnik kotów i psów.

Anaya Guardian: Mająca na swoim koncie setki godzin we wszystkich wydanych do tej pory częściach Dragon Age i innych gier wydanych przez studio BioWare. Jest także współautorką artykułów z Dragon Age: Inkwizycja.

Issabel: Miłośniczka cosplayu, gier, fantastyki i kotów. Możecie ją znać z imprez związanych z grami video oraz streamów na serwisie Twitch. Od lat współpracuje z developerami gier, tworząc dla nich oficjalne cosplaye. Wspomoże w zrozumieniu poradników dla cosplayerów stworzonych przez BioWare.

Nicol: Autorka coverów z różnych gier takich jak np. TES Morrowind czy Dragon Age II. Wielbicielka Leliany postaci, która pojawiła się we wszystkich częściach gry i w książkach.

Phobos: Wielbiciel uniwersum Obcego. Jest odpowiedzialny za tłumaczenia różnych tekstów oraz czasami pomaga w redagowaniu newsów.

Seraphina: Znawczyni mobilnej gry Heroes Of Dragon Age oraz współautorka tekstów na temat gry. Wielbicielka Orlais i Antivy.

Stager: Mówi o sobie: Matka, maruda i autor grafoman. Z Przystanią niemalże od poczatku. Rozkochana w sadze i wszystkim co z nią związane. Zakochana w Fenrisie... ale nie mówcie nikomu! Prywatnie autor, redaktor oraz rysownik. Z powodzeniem publikuje swoje prace na łamach gazet jak i magazynów. Z pasją tworzy wzory tatuaży jak i tuli spore stadko jaszczurek.

Zeena: Autorka polskich wersji pieśni barda z Dragon Age: Inkwizycja pod pseudonimem Oshii Rion, która uwielbia tworzyć różne teorie zwiazane z Uniwersum Smoczego Wieku. Prywatnie jest znawczynią pokemonów, która wie że jest ich więcej niż 150.

Zasłużeni Szarzy Strażnicy i Szare Strażniczki:

Adarknoss, Alvera, ArkanisGath, Ashii, Bartma 11, Bartuss, Cyro, HidesHisFace, Kamilius, kubacho, Kwasek, Luxorek, Michu351, MoonArt, Nabuhodonozor, Porcelanka, Punky, Renox, Serephina, Therionee, TTTr96, ww1990ww, Vicki, Yagatka, Yarpiin.

Przystań Szarego Strażnika w liczbach

0
w internecie
0
artykułów
0
fanów na FB
0
spolszczenia