12 urodziny Przystani Szarego Strażnika

12 urodziny Przystani Szarego Strażnika

Dzisiaj świętujemy wyjątkowy dzień. To właśnie dzisiaj, 21 grudnia Przystań Szarego Strażnika obchodzi 12 urodziny. Chciałbym gorąco podziękować naszym fanom za wspólne spędzone lata oraz redakcji za pomoc. Bardzo Wam dziękuje. Ponieważ zbliżają się Święta chciałbym również życzyć Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Dragon Age: Duchy Tevinter

Dragon Age: Duchy Tevinter już wkrótce

Wydawnictwo Dark Horse zapowiedziało kolejny zbiór dotychczasowo wydanych komiksów. Dragon Age: Duchy Tevinter, który ukaże się 23 sierpnia w cenie 40 dolarów będzie zawierać Dragon Age: Odkupienie, Niebieski Duch oraz Mroczna Twierdza. Szczegóły w rozwinięciu.

Dzień Dragon Age 2021

Szczęśliwego Dnia Dragon Age 2021

Dzisiaj Świętujemy kolejny Dzień Dragon Age. Z tej okazji BioWare przygotowało dwa nowe opowiadania ze świata gry, kilka grafik oraz promocje i gadżety w sklepach: Dark Horse Direct, Gaming Heads i BioWare Gear Store. Jeśli chodzi o kolejną część gry, to twórcy nie mogą się doczekać następnego roku, aby porozmawiać o pracach.

 

Dragon Age Mroczna Twierdza

Premiera trzeciego numeru Dragon Age: Mroczna Twierdza

Dzisiaj swoją premierę ma trzeci, a zarazem ostatni numer Dragon Age: Mroczna Twierdza, komiksu wydawnictwa Dark Horse. Trzeci zeszyt jest zarówno finałem nowej serii, jak i całej historii, którą rozpoczęto w Dragon Age: Zabójca Magów. Jeśli jesteście ciekawi finału bitwy, to nowy komiks jest już w sklepach.

Dragon Age Mroczna Twierdza

Premiera drugiego numeru Dragon Age: Mroczna Twierdza

W sklepach pojawił się drugi numer komiksu Dragon Age: Mroczna Twierdza. Bohaterowie, którzy utknęli w samym centrum wydarzeń próbują wykonać zadania, lecz szturm armii Qunari na pewno im tego nie ułatwia. Czy wypełnią misję? Czy ktoś im przeszkodzi? Dowiecie się tego z przedostatniego numeru.

Dragon Age Mroczna Twierdza

Premiera pierwszego numeru Dragon Age Mroczna Twierdza

Dzisiaj swoją premierę ma pierwszy numer komiksu Dragon Age Mroczna Twierdza. Tym razem bohaterowie wraz z Fenrisem na czele są na tropie pewnego magistra. Lecz kłopoty dopiero nadchodzą bowiem do bram miasta zbliżają się Qunari. Czy bohaterowie wypełnią swoją misję? Tego dowiecie się dzięki nowej przygodzie.