Dragon Age: Zaginiony

Premiera trzeciego numeru Dragon Age: Zaginiony

W sklepie Dark Horse pojawił się trzeci numer  komiksu Dragon Age: Zaginiony. Akcja przenosi się do Arlathanu - lasu elfów, gdzie grupa trafia na tajemniczych Skoczków Zasłony. Szczegóły na temat nowego numeru znajdziecie w rozwinięciu.

Dragon Age: Zaginiony

Premiera drugiego numeru Dragon Age: Zaginiony

Drugi numer komiksu Dragon Age: Zaginiony, pojawił się w sprzedaży. Varrik wraz z Harding wciąż szukają śladów dawnego kompana. Tym razem prowadzą ich prosto do domu jednej z przedstawicielek Venatori. Jednak nie wszystko idzie jak powinno. Czy spotkane na drodze Antivańskie Kruki okażą się pomocni? Tego dowiecie się z kolejnego numeru. Komiks jest dostępny zarówno w wersji cyfrowej jak i papierowej, i możecie go zakupić na stronie wydawcy.

Dragon Age: Zaginiony

Premiera pierwszego numeru Dragon Age: Zaginiony

W sklepach pojawił się pierwszy zeszyt nowego komiksu stanowiący przedsmak historii, która będzie miała miejsce w: "Straszliwym Wilku". Varrik przy wsparciu Szarych Strażników wraz Harding udaje się na Głębokie Ścieżki, aby odnaleźć dawnego kompana. Czym się uda? Co na nich czeka? Dowiecie się czytając pierwszy numer. Komiks jest dostępny zarówno w wersji cyfrowej jak i papierowej, i możecie go zakupić na stronie wydawcy - Dark Horse.

13 urodziny Przystani Szarego Strażnika

13 urodziny Przystani Szarego Strażnika

Dzisiaj nastał wyjątkowy dzień. Przystań Szarego Strażnika obchodzi kolejną rocznicę. To już trzynaście lat, jak jesteśmy razem. Wkrótce Święta, zatem z tej okazji chcielibyśmy życzyć Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Redakcja Przystani!

Dragon Age: Rozgrzeszenie

Dragon Age: Rozgrzeszenie, dostępne na Netflix

Netflix udostępnił pierwszy sezon serialu Dragon Age: Rozgrzeszenie, sezon składa się z sześciu odcinków po 30 minut każdy, i jest dostępny zarówno z dubbingiem jak i po angielsku z polskimi napisami. W rozwinięciu znajdziecie opisy poszczególnych epizodów.

Dzień Dragon Age 2022

Dzień Dragon Age 2022 - Nowe wideo o Solasie

BioWare z okazji kolejnego już z rzędu Dnia Dragon Age udostępniło nowe wideo, które pochodzi prosto z gry i będzie jednym z przerywników. Varrik opowiada o postaci Solasa, który to postanowił rozerwać Zasłonę i uwolnić elfickich bogów, nie patrząc na koszty. Dodatkowo twórcy przygotowali nowe opowiadanie, które ma miejsce w Antivi.