Drugi tom Świata Thedas już dostępny!

Dzisiaj swoją premierę ma drugi tom Świata Thedas, czyli obszerna encyklopedia o świecie gry.

Świat Thedas Errata - czyli o spisie błędów słów kilka...

Chociaż pierwsza encyklopedia została wyprzedana jakiś czas temu, to jednak twórcy nie pozwalają nam zapomnieć o ich produkcie. Tym razem udostępniono Erratę, czyli wykaz błędów, które pojawiły się w książce.

Dragon Age: Świat Thedas - Wydanie Cyfrowe już dostępne!

Wydawnictwo Dark Horse poinformowało fanów Dragon Age o cyfrowej wersji pierwszego tomu Encyklopedii Dragon Age, zatytułowanego Świat Thedas, który można było zakupić 17 kwietnia tego roku. Każdy, kto zaopatrzy się w to wydanie książki może ją bez problemu przeglądać na swoim komputerze, jak również na urządzeniach Apple oraz sprzęcie z systemem z Android. Jego cena to 33.99$. Zapraszamy do sklepu.

Dragon Age: Świat Thedas już w sklepach!

Dzisiaj swoją premierę ma pierwszy tom encyklopedii Dragon Age. Dragon Age Świat Thedas, to zbiór wielu informacji na temat krain, potworów i wydarzeń, które zostały przygotowane przez pracowników z BioWare oraz wydawnictwo Dark Horse. Jeżeli jesteście wielbicielami grafik, również znajdziecie coś dla siebie, bowiem specjalnie na potrzeby książki stworzono wiele nowych, interesujących prac na przykład: Orlais, Tevinter, Starhaven. Opis produktu jak i kilka promocyjnych obrazów znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Nick Thornborrow o Dragon Age: Świat Thedas

Na oficjalnym blogu pojawił się kolejny wpis poświęcony Dragon Age: Świat Thedas. Tym razem o pracach nad encyklopedią opowiada Nick Thornborrow, artysta koncepcyjny w BioWare...

Dragon Age: Świat Thedas - Edycja specjalna

Już 17 kwietnia do sprzedaży trafi encyklopedia Dragon Age zatytułowana Świat Thedas. Oprócz przepięknych grafik, znajdziecie tam wiele interesujących opisów oraz ciekawych historii. Dzisiaj BioWare zapowiedziało edycję specjalną, która będzie dostępna tylko w BioWareStore...