Dragon Age: Początek na Xbox One

Jeśli jesteście posiadaczami konsoli Xbox One i chcielibyście zagrać w pierwszą część Dragon Age, to mam dla Was dobre wieści. Każdy posiadacz Dragon Age na Xbox 360, może od dzisiaj wypróbować ją także na konsoli nowej generacji dzięki wstecznej kompatybilności.

Sale EA - Historia pewnego oręża

Wczoraj na blogu Origin, pojawił się bardzo interesujący artykuł, opowiadający o historii pewnego oręża. Jeśli ciekawi Was, jaką przygodę miał Nick Clifford i czym jest wyżej wymieniona broń, to zapraszam do rozwinięcia, gdzie znajdziecie tekst autorstwa Christy Casas.

Dragon Age stand-alone DLC instalator

Zapewne część z was spotkała się z DLC, do Dragon Age Początek w wersji stand-alone. Największą bolączką takiej dystrybucji było to, że nie można ich praktycznie zainstalować na polskiej wersji. Oczywiście już rozpoczęliśmy działania w tym kierunku.

Dragon Age: Początek - Poprawki Lokalizacji

Minęło już sporo czasu od kiedy wydaliśmy spolszczenie do Dragon Age Ultimate Edition, więc przyszła pora na kolejną niespodziankę, jaką dla Was przygotowaliśmy. Tym razem w wasze ręce oddajemy Poprawki Lokalizacji do Dragon Age: Początek...

Spolszczenie Dragon Age: Ultimate Edition - Prośba do fanów

Chciałbym Wam gorąco podziękować za zgłoszenia. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami stworzymy doskonały produkt. Mam do Was prośbę. Ponieważ osoby, które się do nas zgłosiły posiadają wersję tylko na platformę Origin, mamy pewien problem. Chcielibyśmy sprawdzić, jak nasze spolszczenie prezentuje się na Steam, jednak w testach nie uczestniczy ani jedna osoba z Dragon Age: Ultimate Edition na Steam.

Spolszczenie Dragon Age: Ultimate Edition - Testerze, dołącz do nas!

Jest mi milo poinformować Was o tym, że zbliżamy się do końca i niedługo wydamy wyczekiwane przez większość graczy Spolszczenie do Dragon Age: Ultimate Edition, jednak zanim to zrobimy, musimy upewnić się, że nasz produkt jest gotowy. Dlatego dzisiaj zwracam się do Was, drodzy przyjaciele, czy zechcecie przywdziać szatę, włożyć hełm i zbroję i pomóc nam w testach? Tak? To zajrzyjcie do rozwinięcia!