Regulamin Przystani Szarego Strażnika

Korzystanie z serwisu wymaga akceptacji niniejszego regulaminu.

1. Przystań Szarego Strażnika to strona stworzona przez fanów dla fanów. Pamiętajcie, że jesteśmy tylko ludźmi, i jak każdy popełniamy błędy. My za to zaliczamy się do tej garstki ludzi, która potrafią uczyć się na błędach. Jeśli nie możemy zająć się czymś w danej chwili, to nie znaczy, że leżymy na plaży w Seheronie i się opalamy. Pracujemy, a co za tym idzie - nie zawsze mamy czas, by zająć się czymś od razu. Dotyczy to między innymi tłumaczeń obszernych tekstów lub napisów do filmów. Jeśli natrafiliście na jakiś błąd, to po prostu go nam zgłoście, a w wolnej chwili się za to weźmiemy. Nie twórzcie drugiej Pieśni Światła na temat tego jacy jesteśmy źli.

2. Odradzamy wrzucania linków do komentarzy odsyłających do Waszych stron w celu wypromowania się. Jeśli chcecie z nami współpracować, zorganizować wspólny konkurs, nie ma problemu. Jesteśmy otwarci i chętnie wesprzemy jakąś ciekawą inicjatywę.

3. Zależy nam na miłej atmosferze. Nie wnikamy więc w wiarę, orientację seksualną, płeć, kolor skóry itd. Wymagamy tego samego od innych. Odnoś się więc z szacunkiem do pozostałych użytkowników serwisu. Nie chcemy przecież, by ktoś czuł się gorzej, prawda?

4. Nasza strona jest całkowicie darmowa. Nie mniej cenimy sobie ciężką pracę naszych redaktorów. Z tego też względu uprzejmie wnosimy, aby nie kopiować zgromadzonych tu materiałów bez uprzedniej zgody ich prawowitych autorów. (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych)

5. Staraj się pisać zgodnie z zasadami poprawnej polszczyzny. Jeżeli masz z tym problem, prosimy, korzystaj z autokorekty. Prosimy też abyście nie używali wulgaryzmów.

6. Administracja serwisu ma prawo czasowo zablokować bądź zbanować użytkownika, który nie będzie się stosował do zasad niniejszego regulaminu lub w jakikolwiek inny sposób będzie działał na szkodę dla pozostałych czytelników Przystani Szarego Strażnika.


Drukuj