Dragon Age II

BioWare rozdaje promocyjne DLC z "Początku" i Dragon Age II

Mam dobre wieści dla osób, które lubią DLC. BioWare poinformowało nas, że udostępnili wszystkie promocyjne dodatki z przedmiotami, jakie wydali do Dragon Age: Początek i Dragon Age II. Jeśli zainteresowała Was ta wiadomość, to jej dalsza część jest jeszcze ciekawsza. W skład prezentu świątecznego wchodzą tzw. "Nagrody dla Fanów", które rozdawano podczas San Diego Comic Con 2011!

Nie będzie Dragon Age II Ultimate Edition

Jak donosi serwis Gamebanshee, Dragon Age II Ultimate Edition nie zostanie wydany. Jak napisali, Mark Darrah jeden z przedstawicieli studia, odpowiedział na pytanie fana: Czy są szansę na zobaczenie gry wraz z wszystkim dodatkami? Niestety, nic z tego. Powodem jest brak zainteresowania ze strony sprzedawców. Jeśli chcecie mieć wszystkie DLC do gry, to będziecie musieli je kupić osobno.

Zakończono pracę nad Dragon Age II. Co dalej z marką?

Niestety, ale jak donosi Mark Darrah, studio BioWare oficjalnie zakończyło pracę nad sequelem Dragon Age. Chociaż druga cześć pozostawiła wiele niewiadomych, to niestety na dalszą historię będziemy mieli poczekać. Gra nie doczeka się nawet DLC jak i pudełkowego dodatku. W rozwinięciu znajdziecie więcej informacji.

Nowe informacje na temat Pakietu Dodatków do Dragon Age II

Kilka dni temu pisałem o paczce DLC do Dragon Age. Wczoraj miałem okazję porozmawiać o tym z BioWare. Jak mówi jeden z ich przedstawicieli: "Nie planujemy na razie wydać tego pakietu. Strona, którą widzieliście została zrobiona do testów, gdybyśmy postanowili udostępnić zbiór DLC". - Chris Priestly Jeśli twórcy zmienią zdanie, to na pewno damy Wam o tym znać.

Dragon Age II - Pakiet Dodatków

Mam dobre wieści dla fanów, którzy nie skusili się na kupno DLC do Dragon Age II. Twórcy przygotowali dla nas pakiet DLC, zawierający wszystkie wcześniej wydane przygody, jak i zestawy przedmiotów. Cena zestawu to 2960 Punktów BioWare. Jeśli postanowicie je kupić, to musicie poczekać na oficjalne potwierdzenie przez Kanadyjczyków, gdyż nie znajdziecie tej paczki w zakładce DLC. Pod tym adresem znajduje się dokładniejszy opis.

PAX 2012

Jak co roku na świecie pojawiają się różne imprezy związane z grami wideo. Na pierwszy ogień idzie PAX East (Penny Arcade Expo), który odbędzie się w Bostonie w dniach od 6 - 8 kwietnia. Na imprezie nie mogło zabraknąć przedstawicieli studia BioWare. Twórcy szykują stanowiska swoich produkcji. Panele Kanadyjczyków zostaną poświęcone grze Dragon Age i anime Dragon Age: Świt Poszukiwacza.