13 urodziny Przystani Szarego Strażnika

13 urodziny Przystani Szarego Strażnika

Dzisiaj nastał wyjątkowy dzień. Przystań Szarego Strażnika obchodzi kolejną rocznicę. To już trzynaście lat, jak jesteśmy razem. Wkrótce Święta, zatem z tej okazji chcielibyśmy życzyć Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Redakcja Przystani!

12 urodziny Przystani Szarego Strażnika

12 urodziny Przystani Szarego Strażnika

Dzisiaj świętujemy wyjątkowy dzień. To właśnie dzisiaj, 21 grudnia Przystań Szarego Strażnika obchodzi 12 urodziny. Chciałbym gorąco podziękować naszym fanom za wspólne spędzone lata oraz redakcji za pomoc. Bardzo Wam dziękuje. Ponieważ zbliżają się Święta chciałbym również życzyć Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

11 urodziny Przystani Szarego Strażnika

11 urodziny Przystani Szarego Strażnika

Jest mi miło ogłosić, że dzisiaj Przystań Szarego Strażnika obchodzi 11 urodziny. Z tej okazji pragnę podziękować naszym fanom, jak również całej reakcji za wsparcie oraz za zaangażowanie. Za kilka dni święta, więc chciałbym Wam życzyć Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku.

Powrót Przystani Szarego Strażnika

Powrót Przystani Szarego Strażnika

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Przystań Szarego Strażnika, niczym feniks z popiołupowróciła! Po wielu perypetiach przez które musieliśmy przejść ostatnimi laty, wraz z nowymi doświadczeniami oraz w pełni sił, wracamy do sieci. Ale po kolei.   

Konkursy Urodzinowo - Świąteczne

Tak jak wcześniej zapowiadaliśmy przygotowaliśmy dla Was parę konkursów z okazji naszych 7 urodzin strony. Wśród nagród znajdziecie kody na DLC, figurki oraz gry niespodzianki z biblioteki Electronic Arts. Zapraszamy wszystkich do zabawy!

7 urodziny Przystani Szarego Strażnika!

Jest mi miło ogłosić, że właśnie dzisiaj Przystań Szarego Strażnika obchodzi swoje 7 urodziny. Z tej okazji tak jak ubiegłego roku przygotowaliśmy kilka konkursów dla naszych czytelników. Będziecie mogli wybrać między innymi kody na przygody do Inkwizycji.