Dragon Age: Tevinterskie Noce

Dragon Age: Tevinterskie Noce

W sklepach pojawiła się kolejna powieść z serii Dragon Age. Dragon Age: Tevinterskie Noce, jest zbiorem opowiadań z uniwersum Dragon Age, autorstwa scenarzystów gry. Niestety jak na razie istnieje jedynie angielska wersja. Jeśli się to zmieni, to na pewno damy Wam znać.

Dragon Age: Cesarstwo Masek w Polsce

Dragon Age: Cesarstwo Masek w Polsce

Jest mi miło poinformować Was, że do Polski trafiła czwarta już powieść z Dragon Age, czyli Dragon Age: Cesartwo Masek, która jest kanoniczną historią rozgrywającą się po Dragon Age: Rozłam oraz Dragon Age II oraz prologiem do Dragon Age: Inkwizycja. Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu.

Nowe wydania Dragon Age: Utracony Tron oraz Powołanie

Nowe wydania Dragon Age: Utracony Tron oraz Powołanie

W sklepach oraz księgarniach pojawiły się nowe wydania Dragon Age: Utracony oraz Dragon Age: Powołanie, które kiedyś zostało wydane nakładem Fabryki Słów. Wydawnictwo, które będzie od teraz odpowiedzialne za nowe to Insignis, które możecie kojarzyć chociażby z serii Assassin's Creed. Jeśli nie pamiętacie fabuły książek, to znajdziecie ją w rozwinięciu.

Kolejna książka z Dragon Age - Dragon Age: Last Flight

BioWare nie pozwala nam zapomnieć o świecie, który stworzyli. Właśnie dzisiaj zapowiedziano kolejną książkę z uniwersum. Dragon Age: Last Flight opowie nam o historii Szarej Straży. Czytelnicy będą mogli się dowiedzieć co spotkało legendarne gryfy. 

Dragon Age: Zamaskowane Imperium

Studio BioWare oraz wydawnictwo TOR zapowiedziało czwartą powieść z uniwersum Dragon Age. Tym razem jej autorem nie będzie David Gaider a starszy scenarzysta Patrick Weekes. Zamaskowane Imperium skupi się na Cesarzowej Orlais oraz walce o tron Imperium...

Kiedy zobaczymy kolejną książkę z uniwersum?

Czy podobają wam się powieści, które napisał David Gaider? Jeżeli tak, to ten news jest skierowany właśnie do Was. Główny scenarzysta za pomocą swojego profilu na Twitterze poinformował, że na chwilę obecną nie ma w planach kolejnej książki z Dragon Age. W rozwinięciu znajdziecie cytat z jego konta.