Dragon Age: Zaginiony

Premiera trzeciego numeru Dragon Age: Zaginiony

W sklepie Dark Horse pojawił się trzeci numer  komiksu Dragon Age: Zaginiony. Akcja przenosi się do Arlathanu - lasu elfów, gdzie grupa trafia na tajemniczych Skoczków Zasłony. Szczegóły na temat nowego numeru znajdziecie w rozwinięciu.

Dragon Age: Zaginiony

Premiera drugiego numeru Dragon Age: Zaginiony

Drugi numer komiksu Dragon Age: Zaginiony, pojawił się w sprzedaży. Varrik wraz z Harding wciąż szukają śladów dawnego kompana. Tym razem prowadzą ich prosto do domu jednej z przedstawicielek Venatori. Jednak nie wszystko idzie jak powinno. Czy spotkane na drodze Antivańskie Kruki okażą się pomocni? Tego dowiecie się z kolejnego numeru. Komiks jest dostępny zarówno w wersji cyfrowej jak i papierowej, i możecie go zakupić na stronie wydawcy.

Dragon Age: Zaginiony

Premiera pierwszego numeru Dragon Age: Zaginiony

W sklepach pojawił się pierwszy zeszyt nowego komiksu stanowiący przedsmak historii, która będzie miała miejsce w: "Straszliwym Wilku". Varrik przy wsparciu Szarych Strażników wraz Harding udaje się na Głębokie Ścieżki, aby odnaleźć dawnego kompana. Czym się uda? Co na nich czeka? Dowiecie się czytając pierwszy numer. Komiks jest dostępny zarówno w wersji cyfrowej jak i papierowej, i możecie go zakupić na stronie wydawcy - Dark Horse.

Dragon Age: Zaginiony

Zapowiedź drugiego numeru Dragon Age: Zaginiony

Dark Horse, wydawnictwo odpowiedzialne za komiksy z uniwersum Dragon Age, udostępniło opis oraz okładkę drugiego numeru Dragon Age: Zaginiony. Komiks pojawi się w sprzedaży pod koniec lutego nowego roku zarówno w wersji elektronicznej jak i papierowej w cenie 3.99$.

Dragon Age: Zaginiony

Dragon Age: Zaginiony - zapowiedziano nowy komiks

Wydawnictwo Dark Horse zapowiedziało kolejny już komiks z serii Dragon Age. Tym razem będziemy śledzić poczynania Varrika, który wraz z Hardling - zwiadowczynią Inkwizycji, udadzą się na Głębokie Ścieżki pod Tevinter, aby odnaleźć zaginioną osobę. Pierwszy zeszyt zadebiutuje pod koniec stycznia 2023 roku.
Dragon Age: Zaginiony

Dragon Age: Duchy Tevinter

Dragon Age: Duchy Tevinter już wkrótce

Wydawnictwo Dark Horse zapowiedziało kolejny zbiór dotychczasowo wydanych komiksów. Dragon Age: Duchy Tevinter, który ukaże się 23 sierpnia w cenie 40 dolarów będzie zawierać Dragon Age: Odkupienie, Niebieski Duch oraz Mroczna Twierdza. Szczegóły w rozwinięciu.