Dragon Age Mroczna Twierdza

Premiera drugiego numeru Dragon Age: Mroczna Twierdza

W sklepach pojawił się drugi numer komiksu Dragon Age: Mroczna Twierdza. Bohaterowie, którzy utknęli w samym centrum wydarzeń próbują wykonać zadania, lecz szturm armii Qunari na pewno im tego nie ułatwia. Czy wypełnią misję? Czy ktoś im przeszkodzi? Dowiecie się tego z przedostatniego numeru.

Dragon Age Mroczna Twierdza

Premiera pierwszego numeru Dragon Age Mroczna Twierdza

Dzisiaj swoją premierę ma pierwszy numer komiksu Dragon Age Mroczna Twierdza. Tym razem bohaterowie wraz z Fenrisem na czele są na tropie pewnego magistra. Lecz kłopoty dopiero nadchodzą bowiem do bram miasta zbliżają się Qunari. Czy bohaterowie wypełnią swoją misję? Tego dowiecie się dzięki nowej przygodzie.

Dragon Age Mroczna Twierdza

Zapowiedź drugiego numeru Dragon Age Mroczna Twierdza

Wydawnictwo Dark Horse zapowiedziało drugi numer komiksu pod tytułem Dragon Age Mroczna Twierdza. Drugi, a zarazem przedostatni, zeszyt ukaże się 28 kwietnia 2021 roku. W rozwinięciu znajdziecie opis fabuły.

Dragon Age Mroczna Twierdza

Dragon Age Mroczna Twierdza - nowy komiks już wkrótce!

W sieci pojawiła się krótka zapowiedź kolejnego komiksu w uniwersum Dragon Age od wydawnictwa Dark Horse. Według opisu, komiks będzie kontynuacją historii z Dragon Age Niebieski Duch, który miał premierę w tym roku. Dragon Age Mroczna Twierdza bo tak właśnie nazywa się nowa seria, pojawi się 31 marca 2021 roku. W rozwinięciu znajdziecie opis fabuły

Premiera trzeciego numeru Dragon Age: Niebieski Upiór

Premiera trzeciego numeru Dragon Age: Niebieski Upiór

Trzeci numer Dragon Age: Niebieski Upiór, właśnie pojawił się w sprzedaży. Fenris wraz z nową drużyną będą musieli stawić czoła potężnemu magowi oraz armii Qunari. Czy uda im się zwyciężyć, czy Thedas pogrąży się w chaosie? Tego dowiecie się z ostatniego numeru komiksu.

Premiera drugiego numeru Dragon Age: Niebieski Upiór

Premiera drugiego numeru Dragon Age: Niebieski Upiór

Wydawnictwo Dark Horse poinformowało nas o drugim, a zarazem przed ostatnim numerze Dragon Age: Niebieski Upiór. Tym razem bohaterowie natrafiają na tytułowego Upiora, ale czy uda im się go wcielić do ich drużyny? Inkwizycja na pewno będzie z tego zadowolona, gdyż i oni potrzebują pomocy.