Dragon Age: Duchy Tevinter

Dragon Age: Duchy Tevinter już wkrótce

Wydawnictwo Dark Horse zapowiedziało kolejny zbiór dotychczasowo wydanych komiksów. Dragon Age: Duchy Tevinter, który ukaże się 23 sierpnia w cenie 40 dolarów będzie zawierać Dragon Age: Odkupienie, Niebieski Duch oraz Mroczna Twierdza. Szczegóły w rozwinięciu.

Dragon Age Mroczna Twierdza

Premiera trzeciego numeru Dragon Age: Mroczna Twierdza

Dzisiaj swoją premierę ma trzeci, a zarazem ostatni numer Dragon Age: Mroczna Twierdza, komiksu wydawnictwa Dark Horse. Trzeci zeszyt jest zarówno finałem nowej serii, jak i całej historii, którą rozpoczęto w Dragon Age: Zabójca Magów. Jeśli jesteście ciekawi finału bitwy, to nowy komiks jest już w sklepach.

Dragon Age Mroczna Twierdza

Premiera drugiego numeru Dragon Age: Mroczna Twierdza

W sklepach pojawił się drugi numer komiksu Dragon Age: Mroczna Twierdza. Bohaterowie, którzy utknęli w samym centrum wydarzeń próbują wykonać zadania, lecz szturm armii Qunari na pewno im tego nie ułatwia. Czy wypełnią misję? Czy ktoś im przeszkodzi? Dowiecie się tego z przedostatniego numeru.

Dragon Age Mroczna Twierdza

Premiera pierwszego numeru Dragon Age Mroczna Twierdza

Dzisiaj swoją premierę ma pierwszy numer komiksu Dragon Age Mroczna Twierdza. Tym razem bohaterowie wraz z Fenrisem na czele są na tropie pewnego magistra. Lecz kłopoty dopiero nadchodzą bowiem do bram miasta zbliżają się Qunari. Czy bohaterowie wypełnią swoją misję? Tego dowiecie się dzięki nowej przygodzie.

Dragon Age Mroczna Twierdza

Zapowiedź trzeciego numeru Dragon Age: Mroczna Twierdza 

Dark Horse zaprezentowało opis trzeciego numeru komiksu Dragon Age: Mroczna Twierdza. Historia dobiega końca i rozpoczyna się ogromna bitwa. Jak skończy się to starcie? Co stanie się z Fenrisem oraz agentami Inkwizycji? Trzeci a zarazem ostatni zeszyt trafi do sprzedaży już 26 maja.

Dragon Age Mroczna Twierdza

Zapowiedź drugiego numeru Dragon Age Mroczna Twierdza

Wydawnictwo Dark Horse zapowiedziało drugi numer komiksu pod tytułem Dragon Age Mroczna Twierdza. Drugi, a zarazem przedostatni, zeszyt ukaże się 28 kwietnia 2021 roku. W rozwinięciu znajdziecie opis fabuły.