Dragon Age: Flight of the Wardens - nowa atrakcja w Dubaju

W Hub Zero Dubai, w centrum rozrywki dla dzieci, które znajduje się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pojawiła się bardzo ciekawa atrakcja związana z marką Dragon Age, którym jest wielkie mechaniczne ramię skonstruowane dla czterech osób.

Chris Gardiner o Dragon Age: The Last Court

Jeden z twórców The Last Court postanowił opowiedzieć co nieco na temat ich gry. 

Dwanaście podcastów z PAX Prime 2013!

Nie mogliście wziąć udziału w  Penny Arcade Expo: PAX Prime 2013, a chcielibyście usłyszeć co się tam działo? Nie ma sprawy. Ekipa z serwisu Nerd Appropriate nagrała aż 12 paneli, na  których pojawili się pracownicy BioWare i udostępniła je dla wszystkich fanów studia. Dzięki temu poznaliśmy kilka ciekawostek, o których już wkrótce damy Wam znać.

Wywiad z Nickiem Thornborrowem

Redaktorzy serwisu InntothePixel mieli okazję porozmawiać z jednym z autorów grafiki zatytułowanej Pieśń oraz pracownikiem BioWare, Nickiem Thornborrowem...

Kamienny Więzień i Czarne Emporium za darmo na PS3!

Gratka dla posiadaczy PS3. Już za darmo! Od teraz, możecie ściągać z oficjalnych stron BioWare, DLC Kamienny Więzień oraz Czarne Emporium. Więc jeśli nadal się tli w Was iskra namiętności do świata stworzonego przez Gaidera i spółkę, ta informacja jest dla Was. Już nie musicie zbierać pieniędzy, wystarczy że się zalogujecie i proszę bardzo oto dodatki. Na co czekacie? Do dzieła!

Kamienny Więzień i Czarne Emporium za darmo na PC!

Nie tak dawno Renox poinformował Was o tym, że DLC takie jak Kamienny Więzień i Czarne Emporium są dostępne za darmo na konsolę XBOX 360. Teraz można je zdobyć za darmo na wasze PC - ty...