Dragon Age: Rozgrzeszenie

Dragon Age: Rozgrzeszenie, dostępne na Netflix

Netflix udostępnił pierwszy sezon serialu Dragon Age: Rozgrzeszenie, sezon składa się z sześciu odcinków po 30 minut każdy, i jest dostępny zarówno z dubbingiem jak i po angielsku z polskimi napisami. W rozwinięciu znajdziecie opisy poszczególnych epizodów.

Dragon Age: Rozgrzeszenie

Przedpremierowy pokaz Dragon Age: Rozgrzeszenie

Wczoraj, podczas Geeked Toon na Twitchu Netflixa odbył się przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka serialu Dragon Age Rozgrzeszenie, który znajdziecie pod tym linkiem. Jak możecie zauważyć, jest na co czekać. Fani gry od razu rozpoznają znajome twarze. Przypominam, że pierwszy sezon składający się z 6 odcinków zadebiutuje już 9 grudnia.

images/www/Dragon-Age-Rozgrzeszenie-news-2.jpg

Pełny zwiastun Dragon Age: Rozgrzeszenie

Netflix opublikował pełny zwiastun animowanego serialu Dragon Age Rozgrzeszenie, dzięki czemu poznajemy fabułę oraz nowych antagonistów i protagonistów. Drużyna składająca się z wojowników, łotrzyków i magów będzie musiała odzyskać artefakt. Serial zadebiutuje już 9 grudnia. Emitowany zostanie z polskimi napisami oraz dubbingiem. 

Dragon Age: Rozgrzeszenie

Dragon Age: Rozgrzeszenie – nowy serial animowany

Serwis VOD Netflix podczas Geeked Week zapowiedział serial animowany, rozgrywający się w uniwersum Dragon Age. Dragon Age: Rozgrzeszenie, zabierze widzów na północ, do Imperium Tevinter. Sześciodcinkowy serial ukaże się w grudniu tego roku. Kilka szczegółów znajdziecie w rozwinięciu.

Boska w filmie Dragon Age to nie Justynia V!

Jeśli obserwowaliście uważnie wszystkie informacje o filmie, Dragon Age: Świt Poszukiwacza to na pewno natrafiliście na opisy postaci, gdzie pojawił się Boska, głowa Zakonu, której służą Poszukiwacze Prawdy i Templariusze. Pracownicy Funimation na swoim blogu, napisali, że jest to Justynia V. Jednak to wielka pomyłka, ponieważ pomylono ją z Boską Beatrix III. David Gaider oznajmił, że Justynia jest o wiele młodsza oraz to, że historia rozgrywa się 8 lat przed Plagą....

Until the Last Day - wideo zza kulis

Ciekawi Was, w jaki sposób powstawał klip Until The Last Day? Tak? To mamy dla Was niespodziankę. Jeżeli lubicie Gackta, oraz zainteresował Was teledysk, który stworzono na potrzeby filmu "Świt Poszukiwacza", to w rozwinięciu znajdziecie Wideo zza kulis.  Podziękowania dla jednego z naszych pomocników, Hunta Mocy.