Boska w filmie Dragon Age to nie Justynia V!

Jeśli obserwowaliście uważnie wszystkie informacje o filmie, Dragon Age: Świt Poszukiwacza to na pewno natrafiliście na opisy postaci, gdzie pojawił się Boska, głowa Zakonu, której służą Poszukiwacze Prawdy i Templariusze. Pracownicy Funimation na swoim blogu, napisali, że jest to Justynia V. Jednak to wielka pomyłka, ponieważ pomylono ją z Boską Beatrix III. David Gaider oznajmił, że Justynia jest o wiele młodsza oraz to, że historia rozgrywa się 8 lat przed Plagą....

Until the Last Day - wideo zza kulis

Ciekawi Was, w jaki sposób powstawał klip Until The Last Day? Tak? To mamy dla Was niespodziankę. Jeżeli lubicie Gackta, oraz zainteresował Was teledysk, który stworzono na potrzeby filmu "Świt Poszukiwacza", to w rozwinięciu znajdziecie Wideo zza kulis.  Podziękowania dla jednego z naszych pomocników, Hunta Mocy.

Dragon Age: Świt Poszukiwacza - Proces powstawania filmu

IGN udostępnił kolejne wideo poświęcone filmowi Dragon Age: Świt Poszukiwacza. Tym razem możemy zobaczyć, jak wyglądał proces "od szkicu do animowanego modelu". Zaczyna się od prostego rysunku, następnie powstaje model, oświetlenie a na końcu na wszystko zostają nałożone tekstury. W rozwinięciu znajdziecie wyżej wymieniony klip.

Dragon Age: Świt Poszukiwacza na Amazon UK

Jeżeli wstrzymywaliście się z decyzją zakupu filmu, ponieważ trzeba było sprowadzać go ze Stanów, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Dragon Age: Świt Poszukiwacza jest już dostępny w Europie. Swoją kopię możecie zamówić na Amazon UK. Cena jednej sztuki to 7.99 funtów (ok. 42 zł). Dokładne informacje na temat anime znajdziecie na naszej stronie.

Dragon Age: Świt Poszukiwacza - Narodziny Cassandry

Portal IGN opublikował krótki filmik, z którego możemy dowiedzieć się, jak wyglądał proces powstawania Poszukiwaczki Cassandry, Matt Rhodes współpracownik dyrektora artystycznego oraz Nate LaMartina, projektant głównych postaci, opowiadają o teksturowaniu, modelowaniu oraz renderingu. Nie mogło również zabraknąć komentarzy innych pracowników studia. Materiały, który zaprezentowali redaktorzy z IGN znajdują się również na płycie z filmem. W rozwinięciu znajdziecie wyżej wymieniony klip.

Pracownicy Funimation Entertainment spotkali się z Seether

Pracownicy Funimation mieli okazję porozmawiać z członkami rockowego zespołu Seether w czasie jego trasy koncertowej. Podczas swojej przerwy, chłopaki opowiadali m.in. o tym, jak to jest tworzyć muzykę do filmu? Justin Rojas poinformował również o tym, że już niedługo pojawią się specjalne klipy, w których będziemy mogli zobaczyć wywiad z Seether. Dokładniejsze informacje oraz zdjęcie w rozwinięciu newsa.