Plotka: BioWare San Francisco zamknięte?

Jak donoszą redaktorzy serwisu GamesRadar, studio BioWare San Francisco (dawne EA2D) zostało zamknięte. Według serwisu, powodem były koszty, które okazały się zbyt wysokie, co za tym idzie, zwolniono 25-30 pracowników. Przypominam, że BioWare San Francisco jest odpowiedzialne za stworzenie Dragon Age: Legendy, dawnej gry społecznościowej. Na chwilę obecną EA nie chce potwierdzić tej informacji.

Dragon Age: Legendy - Kolejna łatka do wersji offline

Wraz z wydaniem nowej wersji instalatora, pojawiły się błędy z grą. Z tej okazji BioWare wydało kolejny patch do Dragon Age: Legendy, który naprawi błędy z salą tronową oraz zbieraniem łupów. Twórcy obiecali nam, że ciągle pracują nad problemami, które zgłaszają im fani. W rozwinięciu znajdziecie szczegóły nowej łatki.

Dragon Age: Legendy - Import Postaci & Nowa łatka

Kilka godzin temu na stronie poświęconej Dragon Age: Legendy pojawiła się instrukcja, jak importować swoją postać, którą graliśmy na Facebooku czy Google +. Wraz z instrukcją, twórcy opublikowali nową wersję gry, zawierającą poprawki. Szczegółowe informacje znajdują się w rozwinięciu.

BioWare Social - Miesięczny Podcast

Na kanale YouTube BioWare Social pojawił się czerwcowy Podcast. Pracownicy rozmawiali na temat Dragon Age: Legendy, Age of Champions oraz Superhero City. Słuchając podcastu usłyszymy następujące osoby: Ryana Thomasa, Paula Gunna, Meagan Sevier, Matta Pyersa i Jasona Wigle'a. Jeśli lubicie podcasty to zapraszam do rozwinięcia.

Dragon Age: Legendy - wersja do pobrania już dostępna!

Tak jak zapowiedziano. Dzisiaj zostały zamknięte serwery EA, na której znajdowała się gra Dragon Age: Legendy. Twórcy udostępnili już wersję do pobrania. Jeśli chcecie dalej kontynuować swoje przygody w tej Flashowej grze, to zapraszam do rozwinięcia, gdzie znajdziecie dokładne informacje co należy zrobić aby poprawnie działała.

Dragon Age: Legendy - wersja do pobrania już za 5 dni!

Jak pewnie wiecie, to już za 5 dni zostaną wyłączone serwery Dragon Age: Legendy, jak również pojawi się wersja do pobrania. Jeżeli interesujecie się tą grą, to na pewno ciekawi Was, co stanie się z przedmiotami, które zbieraliśmy? Wszystko zostało wyjaśnione w rozwinięciu. Zapraszam do czytania.