Dragon Age RPG nominowane w ENnie 2016

Kolejny raz Dragon Age RPG zostało wzięte pod uwagę podczas ENnie Awards. Jeśli chcielibyście pomóc twórcom to możecie, to zrobić oddając swój głos. RPG zostało nominowane w takich kategoriach jak: Najładniejsze obrazy wewnątrz, Najlepsza gra oraz Produkt roku.

Odświeżone wydanie: Zestawu Mistrza Gry

Green Ronin zapowiedziało odświeżone wydanie Zestawu Mistrza Gry do papierowego RPG, uniwersum Dragon Age. W jego skład wejdą: trzyczęściowy sztywny Ekran Mistrza Gry, 5 kart referencyjnych oraz 36 stronicowa broszura. Szczegóły tej edycji znajdują się w rozwinięciu.

Plany Green Ronin na 2016 rok

Wydawnictwo Green Ronin podzieliło się swoimi planami na nowy rok. W zapowiedzi pojawiły się nowe kości i podręczniki, zarówno dla Mistrzów Gry jak i uczestników zabawy.

Kostki z Dragon Age już w pre-orderze!

Miesiąc temu w planach Green Ronin, pojawiły się kostki do gry z symbolami z Dragon Age. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że są już one dostępne w pre-orderze. Cena jednego zestawu to 14.95$. Szczegóły wraz z linkiem znajdują się w rozwinięciu newsa.

Green Ronin opowiada o nowych produktach

Na oficjalnej stronie wydawnictwa Green Ronin pojawił się nowy wpis autorstwa Chrisa Pramasa, w którym opowiedział co obecnie dzieje się z Zestawem 3 oraz ujawnił kolejny produkt związany z Dragon Age. Dodatkowo przetłumaczyliśmy dla Was wypowiedź Jacka Norrisa, która również dotyczy wyżej wymienionego zestawu...

Dragon Age RPG - Co nowego w 2014 roku?

Ponieważ od kilku miesięcy wydawnictwo odpowiedzialne za Dragon Age RPG nie ujawniało nowych informacji jeśli chodzi o gry z serii DA, fani zaczęli martwić się o przyszłe produkty. Aby nie trzymać ich dłużej w niewiedzy,  Jack Norris, jeden z deweloperów postanowił podzielić się planami Green Ronin na przyszły rok. Jeżeli chcecie dowiedzieć co dla nas szykują, to zajrzyjcie do dalszej części newsa.