Plany Green Ronin na 2016 rok

Wydawnictwo Green Ronin podzieliło się swoimi planami na nowy rok. W zapowiedzi pojawiły się nowe kości i podręczniki, zarówno dla Mistrzów Gry jak i uczestników zabawy.

Po premierze Podręcznika głównego do Dragon Age kilka miesięcy temu, po raz pierwszy wszystkie zasady gry znajdują się w jednym wydaniu. Pierwszy nakład został także wyprzedany i przygotowujemy kolejny. W międzyczasie kończymy pracę nad Wydaniem poprawionym Zestawu Mistrza gry Dragon Age. Jest to nowa wersja oryginalnego wydania, zawierająca nowa przygodę, cztery karty referencyjne oraz kartę przebiegu walki podobną do tej w Fantasy AGE. Premiera planowana jest na wiosnę.

W podobnym czasie planujemy publikację nowego wydania Zestawu kości Dragon Age, które wyprzedały się w zeszłym roku. Uznaliśmy, że to dobry moment na przeprojektowanie czarnej kości z zestawu, jako że część z Was uznała, że oryginał jest mało czytelny. Nowy projekt jest czytelniejszy i myślę, że się Wam spodoba. Ponownie zostaną one dla nas wykonane przez mistrzów z Q Workshop.

W drugiej połowie roku planujemy wydanie Twarzy Thedas. Książka ta przedstawiała będzie postacie z gier i książek Dragon Age, wraz z ich historią, statystykami i zalążkami przygód. Mistrzowie gry będą mogli wykorzystać ich jako BNów lub nawet jako postacie graczy jeśli chcecie. Dodatkowo zawrzemy tam trochę dodatkowych zasad, jak na przykład specjalizacje wymagane, aby prawidłowo skonstruować te postacie. - Chris Pramas

 

Jak Wam się podobają nowe plany na ten rok? Dajcie nam znać!


Drukuj