Punkty BioWare

Koniec punktów BioWare

Electronic Arts, wydawca serii Dragon Age poinformował, że już za kilka miesięcy punkty BioWare, które towarzyszą nam od czasów Dragon Age: Początek oraz Mass Effect 2 przestaną istnieć jako waluta w sklepie Origin. Po 11 października nie będzie możliwy ich zakup. Dokładne informacje na temat przyszłych zmian znajdziecie w rozwinięciu. 

David Gaider opuszcza markę Dragon Age

Smutne wieści. David Gaider nie będzie się już dłużej zajmował Dragon Age. Mimo że trudno mu opuścić markę, z którą pracował przez 10 lat. Zadecydował bowiem, że czas już na coś nowego. 

 

Chris Priestly odchodzi z BioWare!

Dzisiaj mam dla Was smutne wieści. "Evil" Chris Priestly ogłosił, że pod koniec tego miesiąca opuści BioWare i nie będzie już Menagerem ds. społeczności oraz częścią zespołu Mass Effect i Dragon Age...

Wywiad z Benem Gelinasem (FruitlessPursuits)

Kilka dni temu, jedna z fanek miała okazję porozmawiać z Benem Gelinasem, który jest jedną z osób, odpowiedzialnych za encyklopedię Dragon Age: Świat Thedas. Gelinas opowiedział o swojej ulubionej lokacji oraz o tym,  w jaki sposób powstał pierwszy tom. To i wiele więcej znajdziecie w rozwinięciu.

Wywiad z Davidem Gaiderem (RockPaperShotgun)

Podczas Game Developers Conference jeden z redaktorów serwisu RockPaperShotgun rozmawiał z Davidem Gaiderem. Główny scenarzysta opowiedział o seksizmie oraz sequelu Dragon Age: Początek. Nie zabrakło również tematu Dragon Age III...

Wywiad z Davidem Gaiderem (The Koalition)

Czy ktoś z Was zastanawiał się w jaki sposób powstało Dragon Age? Kto wpadł na pomysł aby stworzyć tak ciekawy świat oraz interesującą historię? Jeżeli czekaliście na rozwikłanie tej zagadki to najnowszy wywiad jest właśnie dla Was.