Tarcza: Pawęż Prawdziwego Króla

Bardzo ciekawa informacja dla użytkowników zarejestrowanych w serwisie AlienWareArena.com. Otóż każdy z nich może otrzymać specjalny kod, na unikatowy (nie wystepujący w grze) przedmiot - tarczę zwaną Pawęż Prawdziwego Króla. Przedmiot ten działa zarówno w Początku jak i w Przebudzeniu, przy czym różnią się one trochę statystykami - lepsza jest w dodatku. Aby dowiedzieć się jakie statystyki ma tarcza, kliknijcie w rozwinięcie.

Powieść, talenty, zaklęcia, wywiad

Informujemy dzisiaj o kilku bardzo ważnych rzeczach. Po pierwsze powstały dwa nowe działy odnośnie Przebudzenia. Są to: Zaklęcia i Talenty. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Po drugie chcieliśmy po krotce opisać nową powieść z uniwersum Dragon Age - Powołanie. Premiera książki miała miejsce 19 marca. Autorem kontynuacji powieści Utracony tron jest David Gaider - scenarzysta gry Dragon Age.

Przebudzenie - premiera w Polsce

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! Mamy ogromną przyjemność ogłosić, iż nowy dodatek Dragon Age: Przebudzenie ma swoją premierę już dziś!  Zachęcamy gorąco kupienia długo oczekiwanego dodatku. Niedługo również przygotujemy naszą recenzję. Opiszemy i ocenimy w niej rozszerzenie.

Dziecko Howe w akcji !

Pojawił się opis potomka Arla Howe - Nathaniel syn człowieka, który wymordował całą naszą rodzinę i zajął nasz dom (Człowiek szlachcic) i którego zabiliśmy w Początku. Nathaniel syn Rendona. Został pozostawiony z niczym, parias skazany tylko na siebie i swój rozum. Jedyne co wie to to, że jego ojciec, zginął z rąk Szarych Strażników, którzy również zagarnęli sobie jego dom, w którym się wychowywał.

Sprawiedliwość

Dzisiaj przedstawiamy wam kolejna postać, która spotkamy w nadchodzącym dodatku: Przebudzenie. Tą osoba jest "Sprawiedliwość".

Architekt - Nowy potwór

Pojawił się nowy potwór zwany Architektem, który stoi za ponownym ataku mrocznych pomiotów. Architekt to pierwszy mroczny pomiot, który wykształcił wolną wolę - nietypowy wyrzutek, który wydaje się nie być obiektem wezwań Starych Bogów...