O Przystani

Jesteś fanem serii Dragon Age? Szukasz serwisu, który zapewni Ci ogromną porcję materiałów o wysokiej wartości merytorycznej, a jednocześnie luźną atmosferę i wspaniały klimat? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś.

Przystań Szarego Strażnika, to właśnie taki portal! Tworzony przez fanów, dla fanów! Na naszym wortalu znajdziecie wiele ciekawych tekstów na temat Lore. Codziennie dodajemy najnowsze newsy ze świata, tłumaczymy wywiady, dbamy o to, aby wszystko wyglądało perfekcyjnie. Pamiętamy również o recenzjach, zapowiedziach i przeprowadzaniu wywiadów.

Mamy też już parę osiągnięć:

  • Wykonaliśmy kilka spolszczeń DLC do Dragon Age: Początek, które ukazały się jedynie w języku angielskim.
  • Na naszym koncie są też dwa przetłumaczone seriale: Dragon Age: Upadek Strażnika oraz Dragon Age: Odkupienie.

Przeprowadziliśmy wywiady z:

  • April Bennett, Producentką Nadzorującą film: Dragon Age: Świt Poszukiwacza.
  • Dahlią Lynn, autorką znanych modów i Machinim
  • Tomaszem Tincem z Electronic Arts Polska
  • Jackiem Norrisem
  • Green Ronin

Tłumaczymy również materiały promocyjne, takie jak : zwiastuny, pierwsze minuty filmu, przykładowe strony i okładki komiksów oraz promocyjne strony książek. 

W wolnych chwilach nagrywamy Gameplaye z gry oraz piszemy własne artykuły.

Już teraz w naszych bogatych zasobach znajdziecie informacje na temat: Początku, Przebudzenia, Dragon Age II, Dragon Age III, Świtu Poszukiwacza, Seriali, Książek, Komiksów oraz papierowego systemu RPG.

Wypełnij swój obowiązek jako Szary Strażnik i zajrzyj do naszego serwisu!

Jeżeli chcesz wstąpić w nasze szeregi to kliknij tutaj. Znajdziesz tam szczegóły na temat werbunku. Spokojnie, nie musicie pić krwi Mrocznych Pomiotów.

Wszelkie treści będące na stronie należą do ich właścicieli. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów bez zgody autora lub Administratora jest surowo wzbronione.


Drukuj