Dragon Age: Inkwizycja - DLC - Zstąpienie

Dragon Age: Inkwizycja - DLC - Zstąpienie

Zstąpienie

Zejdź na Głębokie Ścieżki i walcz z krwiożerczymi pomiotami czającymi się pod powierzchnią Thedas. Zbadaj krasnoludzkie ruiny i poznaj przyczynę groźnych, przybierających na sile trzęsień ziemi. Podczas tej nowej przygody zmierzysz się z nowymi wrogami, zdobędziesz wyjątkową broń oraz pancerze i rozwiążesz jedną z największych zagadek Thedas.

Twoim zadaniem jest zejście do labiryntu podziemnych tuneli zwanych Głębokimi Ścieżkami, zbadanie starodawnych krasnoludzkich ruin i odkrycie źródła trzęsień ziemi zagrażających Thedas. W przestronnych korytarzach natkniesz się na rzesze niebezpiecznych wrogów, a w nagrodę za ich pokonanie otrzymasz legendarne łupy. Korzystaj z nowego uzbrojenia i pancerzy, aby sprostać jednemu z najbardziej wymagających przeciwników w historii Thedas. Na co czekasz, Inkwizytorze?

Cechy gry:

  • Zawieraj nowe znajomości. Podczas wyprawy spotkasz zapadające w pamięć postacie. Staraj się jak najlepiej je poznać – nigdy nie wiadomo, kto zdoła ci pomóc w wypełnieniu niebezpiecznej misji.
  • Korzystaj z nowego uzbrojenia. Penetruj rozległy podziemny świat pełen nowych wrogów i korzystaj z nowego uzbrojenia oraz pancerzy. Pomogą ci wypełnić zadanie – poznać historię krasnoludów i ujawnić zagrożenie skrywające się w kamiennych murach.
  • Umacniaj swoją Inkwizycję. Umocnij Inkwizycję dzięki nowym odkryciom i legendarnym łupom.

Drukuj