Postacie

Postacie z Dragon Age Świt Poszukiwacza.

 

Cassandra Pentaghast - Młoda kawalerzystka związana z Poszukiwaczami, członkini elitarnego oddziału Templariuszy broniących Zakon. Pochodzi z linii łowców smoków. Mocno nienawidzi wszystkich magów. Wymaga posłuszeństwa, i najpierw uderza, potem zadaje pytania.

Szczegółowe informacjeRegalyan D'Marcall - Mag Kręgu, jeden z tych, którzy żyją w pokoju jako część Zakonu. Bystry, myśli logicznie, ale jednocześnie jest dżentelmenem z poczuciem humoru. Nienawidzi walk i specjalizuje się w magii leczenia.

Szczegółowe informacje

Komtur Zakonu - Przywódca Templariuszy, który broni Zakonu. Ostro rywalizuje z elitarnymi Poszukiwaczami. Najgorzej sobie radzi z Najwyższym Poszukiwaczem, ich przywódcą.

Szczegółowe informacje

Najwyższy Poszukiwacz

Lider Poszukiwaczy. Jest obdarzany szacunkiem przez otoczenie ze względu na jego szlachetność i moc duchową. Skupia na sobie lojalnośćPoszukiwaczy.

Szczegółowe informacje

Byron

Jest jednym z Poszukiwaczy. Nauczyciel Cassandry, dla której jest niczym ojciec.

Szczegółowe informacje

Boska

Przywódczyni Zakonu. Szlachetna kobieta roztaczająca atmosferę powagi wokół siebie. Przewodzi Zakonem, który czci boginię wojny, Andrastę, jestdystyngowana i szlachetna. Ufa swoim bezpośrednim podwładnym - Poszukiwaczom.

Szczegółowe informacje

Wielka Kapłanka

Kobieta pracująca dla Zakonu jako oddana pomocnica Boskiej. Ma czyste serce.

Szczegółowe informacje

Pierwszy Zaklinacz

Przywódca Kręgu Maginów. Jest przełożonym Gariana i cały czas go strofuje.

Szczegółowe informacje

Avexis

Elfka należąca do Kręgu Maginów. Porwana przez magów krwi i uratowana przez Poszukiwaczy w momencie, gdy zmuszono ją do odprawieniaceremonii krwi. Wedle Byrona jej istnienie możne być sprawą życia i śmierci dla Zakonu, ale szczegóły są nieznane.

Szczegółowe informacje

Frenic

Przywódca Magów Krwi. Ze względu na używanie zakazanej magii krwi, jest ścigany przez Zakon i dlatego też go nienawidzi.

Szczegółowe informacje

Lazarro

Handlarz informacjami mieszkający na klifie na obrzeżach miejsca zwanego Obrazem Świata. Dziwak obdarzony nerwowym charakterem. Sprzedaje informacje bez względu na grupę.


Drukuj