Dragon Age: Początek - Pochodzenie

Dragon Age: Początek - Pochodzenie

 Gracze mogą wybrać z 6 różnych początków. Każdy jest unikalny. Oto one.

Człowiek Szlachcic

Wojownicy i łotrzykowie rasy ludzkiej zawsze wywodzić się będą ze szlacheckiego domu Couslandów, jednego z najpotężniejszych rodów w Fereldenie. Jednak nawet życie pełne przywilejów może zawalić się w obliczu zdrady.

Mag

Magowie rasy ludzkiej lub elfickiej, wywodzący się odpowiednio z rodów Amell bądź Surana, dowiadują się, że ich długie dzieciństwo, w trakcie którego pobierali nauki w zakresie sztuk magicznych, dobiega wreszcie końca: pora stawić czoła Katordze, utrzymywanemu od dawien dawna w tajemnicy rytuałowi, w toku którego uczeń staje się pełnoprawnym magiem...albo znika na zawsze.

Miejski Elf

Elficcy wojownicy i łotrzykowie mogą zdecydować się zostać członkami rodziny Tabris, biednej familii miejskich elfów, mieszkający w najbiedniejszej dzielnicy miasta Denerim, gdzie aranżowane daje nadzieję na oderwanie się choćby tylko na jeden dzień od życia w nędzy i poniżeniu. Jednak gdy miejscowy lord zacznie domagać się swych "Praw" odnośnie pewniej panny młodej, rasowe napięcia staną się paliwem, które doprowadzi do masakry.

Dalijski Elf

Elficcy wojownicy i łotrzykowie mogą także wybrać dumny żywot pośród dalijskich elfów należących do wędrującego po starodawnych lasach klanu Mahariel, żyjącego w izolacji od ludzi, którzy mogliby zniszczyć pozostałości prawdziwej elfickiej kultury. Jednak gdy przypadkiem natkniesz się na relikt przeszłości swego ludu, plany te muszą zostać zweryfikowane.

Krasnolud Plebejusz

Krasnoludzcy wojownicy i łotrzykowie mogą rozpocząć swoją przygodę jako członkowie rodu Brosca, należący do bezkastowców, a więc znajdujący się na najniższym szczeblu krasnoludzkiej społeczności, gdzie uległość wobec miejscowego przywódcy grupy przestępczej zawsze wydawała się najlepszym sposobem na utrzymanie się przy życiu, przynajmniej o ten jeden dzień dłużej.

Krasnolud Szlachcic

Krasnoludzcy wojownicy i łotrzykowie mogą także zdecydować się na przynależność do rodu Aeducanów, królewskiej rodziny z Orzammaru, gdzie walka o władzę przejawia się w brutalnej rywalizacji pomiędzy najbliższymi krewniakami.


Drukuj