Dragon Age: Pytanie miesiąca

Kilka godzin temu na blogu BioWare, twórcy poinformowali, że potrzebują pomocy swojej rzeszy fanów. Z wpisu dowiadujemy się, że zespół zbiera nasze opinie aby stworzyć lepsze gry, komiksy i inne media. 

"Witam wszystkich!

Zachęcam do sprawdzenia naszego nowego  Bloga BioWare . Ten wpis rozpoczyna nową comiesięczną serię pytań od zespołu rozwijającego Dragon Age, który czeka na wasze zdanie odnośnie kierunku, w jakim marka Dragon Age powinna pójść. Wasze odpowiedzi pomogą naszemu zespołowi tworzyć lepsze gry, powieści, komiksy i etc, osadzone w świecie Dragon Age.

Pytania utrzymuje się przez tydzień. Będziecie mieć cały tydzień, żeby zamieścić swoje przemyślenia, oczekiwania i nadzieje, zanim zamkniemy temat do sprawdzenia. Nasi moderatorzy i projektanci będą udzielać się często w temacie, więc trzymajcie rękę na pulsie i często go odwiedzajcie.

Współzałożyciel BioWare - Ray Muzyka wspomniał, że chcielibyśmy pokazać więcej w przyszłych tytułach Dragon Age, zwracamy się więc do was: O czym chcielibyście dowiedzieć się więcej? O Antivańskich ślubach? Orlezjańskich balach? Pozostałościach po Imperium Tevinter? Ceremoniach pogrzebowych Chasyndów?

Co chcielibyście odkryć i czego się nauczyć o  świecie Dragon Age?"

Chris Priestly

"Warto jednak przypomnieć, że nie składamy obietnic, rozmawiamy o pomysłach. Nie gwarantujemy, że omawiane tutaj sprawy zostaną zrealizowane i nie pokażemy niczego, dopóki nie będziemy gotowi. Na koniec, celem tego wszystkiego nie jest gra pod publiczkę ani wyciąganie waszych pomysłów na grę (nie zdradzajcie ich na wypadek, gdybyście w przyszłości chcieli stworzyć własną grę!). To powinna być dyskusja pomiędzy BioWare i fanami odnośnie tego, co kochacie w Dragon Age:Początek i Dragon Age 2, co ta marka dla was znaczy?

Każde comiesięczne pytanie nie ma być też debatą, więc proszę umożliwić każdemu podzielenie się przemyśleniami".

Jessica Merizan

 

Tłumaczenie: Ilidan, Biniu

 

Korekta: Kamilius

 


Drukuj